>

EVLİLİK

Boşanmayın! Auranızı boşaltın

Biyoenerji, artık boşanmaların engellenerek evliliklerin kurtarılmasında da görev alıyor
 
   
 
 
     

Türkiye Biyoenerji ve Manyetoloji Bilimlerini Yayma ve Tanıtma Derneği Başkanı Psikolog Davut İbrahimoğlu, uyguladığı manyetik alan temizlemesi ile birçok çifti mahkeme kapısından geri çeviriyor. Şişli Adliyesi Aile Mahkemeleri'nde bilirkişi olarak da görev yapan biyoenerji uzmanı Davut İbrahimoğlu, haftada 300'den fazla boşanma davası gördüğünü belirtiyor ve şöyle konuşuyor: "Kavga eden karı kocanın 'aura'ları bozuluyor, bu nedenle yanyana duramaz hale geliyor, birbirlerini itici bulmaya başlıyorlar. Aura denen şey, bedenimizi saran bir tür enerji alanı ve içinde bulunduğumuz ruh haline göre etrafımızdakilerin bize olan yaklaşımlarını etkiliyor. Gelen çiftlere önce psikoterapi uyguluyorum, ardından hipnoterapiyle bilinçaltlarına pozitif düşünceler yüklüyorum. Son olarak da biyoenerji ile manyetik alanlarını, yani 'aura'larını temizleyerek aralarındaki gerginliği ve olumsuz enerjiyi kaldırmaya çalışıyorum. Bu şekilde şimdiye kadar bir çok çifti boşanma kararından vazgeçirdim."

Şehir yaşamı 'aura'yı bozuyor

Sevgi ve saygıya dayanan, fiziksel şiddetin yer almadığı evliliklerin daha kolay kurtarıldığına da değinen İbrahimoğlu, çiftlere bir tartışma yaşadıktan sonra bitki çayı içerek birbirlerine aromatik yağlarla masaj yapmalarını öneriyor. "Her dokunuş cildin altındaki bir hormonun salgılanmasını sağlar. Böylece sakinleşirsiniz" diyen İbrahimoğlu, zor hayat şartlarının ve karmaşık şehir yaşamının da 'aura'ları olumsuz yönde etkileyerek çiftler arasındaki münakaşalara zemin hazırladığını belirtiyor. Boşanma nedenlerinin başında kültür çatışmalarının ve ekonomik problemlerin yer aldığına değinen İbrahimoğlu, 300 gelin ve damat ile yaptığı anket sonuçlarına göre eşlerin yüzde 84'ünün mutluluğu sevgide, yüzde 13'ünün saygıda, yüzde 2'sinin de sadakatte bulduğunu belirtiyor. "Yıldırım aşklarında sözkonusu olan aura uyumudur" diyen psikolog Davut İbrahimoğlu sözlerini şöyle sürdürüyor: "Biyoenerjide elektro manyetik alan vardır. Buna aura diyoruz. Aura insan vücudunu sarmalar ve iki insan biraraya gelince iki aura içiçe geçer. Ten uyumu da bundan kaynaklanır. İki insan birbirine itici geldiğinde auralarının birbirini benimsemediğini anlayabiliriz." Pozitif düşüncenin aurayı genişleteceğine de değinen İbrahimoğlu, "Auramız genişlediğinde de karşımızdaki insanların bize bakışı olumlu yönde gelişir" diyor.

GÜZEL ANILARI HATIRLAYIN...

Tartışmada ortaya çıkan gerginliği güzel anıları hatırlayarak geçiştirmeyi tavsiye eden İbrahimoğlu, "Pozitif düşünce beraberinde pozitif davranışları da getirir. Öfkeliyken gözlerinizi kapatıp deniz, ırmak ve ormanı düşünün" diyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>