>

EVLİLİK

Evlenecek Çiflere Müjde 2019 Düğün Trendleri Bu Festivalde

Lionel Hotel sizleri bu yıl 2.si düzenlenecek evlilik festivaline davet ediyor.
 
   
 
 
     

Düğünlerde 2019 moda trendlerini izleyebileceğiniz, dekorasyondaki farklılıklar, lezzetli gurme menüler, gelin ve damadın konforu için planlanan çözümler, dev gelinlik ve damatlık defilesi ile finalde yaşanacak sürprizlere hazır mısınız?, Saç şovları ve müzik performansları ile 2019 Düğün trendlerini yakından görme fırsatı bulacağınız Lionel Hotel Evlilik Festivali 16 Şubat’ta genç çiftlere bu yılın konseptlerini tanıtacak.

2019’un en son trendleri bu festivalde

2019 yılının iddiası olan konsept düğünler ve kişiye özel planlanan tematik yaklaşımların tanıtılacağı festivalde, çiftlerin ailesine ve geline özel tasarlanmış süit odalar, yeni yılın saç tasarım trendleri, konsepte uygun verilecek hediyeler tanıtılacak.

Unutulmaz anlar, unutulmaz anılara dönüşüyor

Lionel Hotel tarafından bu yıl 2.si düzenlenecek festivalde ünlü modacı Esin Arıcan’ın 2019 “Haute Couture” gelinlik defilesi, ünlülerin modacısı Şinasi Günaydın ile 2019 yılının en son trend damatlıklarının tanıtıldığı damatlık defilesi yapılacak. Katılımın ücretsiz olduğu bu festivalde özel çekilişler ve hediyeler de misafirlerle buluşacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>