>

EVLİLİK

Evliliğe Hazır Mısınız?

Aşk dünyanın en güzel şeyi ancak bir evliliği yürütebilmek için ne yazık ki yeterli değil.
 
   
 
 
     

Güzel bir evlilik, ömür boyu sürecek bir birliktelik her kadının hayalidir. Ancak dünya geneline bakıldığında boşanma oranları çok yüksek, alınan yanlış kararlar evliliklerin çok çabuk noktalanmasına sebep oluyor.

Hem bireyler hem de çevresindekilerin olumsuz etkilendiği bu durumu yaşamamak için en baştan doğru adımlar atmak gerekiyor.

Aşk dünyanın en güzel şeyi ancak bir evliliği yürütebilmek için ne yazık ki yeterli değil. Evlilik kararınızı vermeden önce mutlaka partnerinizi sorumluluk alabilme kapasitesi açısından değerlendirin. Birbirinize her şartta güvenebiliyor musunuz, sıkıntılarınızı ve mutluluklarınızı rahatça paylaşabiliyor musunuz ve en önemlisi birbirinizi anlayabiliyor musunuz bunları mutlaka gözden geçirmelisiniz.

Birbirinize karşılıklı sabır gösterebiliyor musunuz, çok öfkeli anlarınızda bile bu durumu kontrol altında tutmayı becerebiliyor musunuz, bir işe birlikte başladığınızda sorunsuz bir halde yapabiliyor musunuz? Tüm bu sorular bir evliliğin olmazsa olmazları. Kendinize dürüst olun ve doğru kararı verin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>