>

EVLİLİK

Evlilik Dünyası Fuarı 2014 Gelinlerin Düşlerini Sualtına Taşıyor

Evlilik Dünyası Fuarı, ünlü fotoğraf sanatçısı Koray Kasap’ın gerçekleştirdiği çekimlerde “Derin Mavi Aşk” temasıyla yolculuğuna başladı.
 
   
 
 
     

2014 trendlerini yansıtan gelinliklerle “Derin Mavi Aşk” temasında temasıyla Aqua Florya Akvaryum’da yapılan çekimlerin bir kısmı sualtında gerçekleştirildi. İki modelin yer aldığı çekimlerin sualtı bölümleri için tasarımcı Banu Güven tarafından özel bir gelinlik hazırlandı. Saatlerce süren çekimlerden Koray Kasap’ın objektifine yansıyan kareler, gelinlerin özel dünyalarına büyülü bir yolculuğu anlatıyor.

Bugüne kadar 300 binden fazla çiftin evlilik hazırlığına rehberlik eden ve 50 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan fuar, bu yılki temasıyla da çok konuşulacak bir çekime imza attı. Evlilik yolculuğunu sualtındaki hayatla buluşturan bu özel çekimler 2 gün süren bir çalışmayla ortaya çıktı.10-12 Ocak’ta Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 12. kez yapılacak olan evlilik dünyası fuarı, “Derin Mavi Aşk” konseptiyle yola çıkıyor…

Ana tema altında evlilik hayatına farklı bir bakış açısı getiren fuarın konsept çekimleri hakkında konuşan Patika Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Didem Cılga, bu yılki temayı şöyle anlatıyor: “Derin mavi bir aşk düşledik bu kez. Gizemli, büyülü ve masalsı… Her gelin kendi masalının prensesi olmayı hak eder. Kimi camdan ayakkabısıyla mutlu bir Sinderella, kimi uçan halının üstünde aşkla kanatlanan Şehrazat… Ve bu kez karşımızda, derin mavilerin masum prensesi Denizkızı… O hem dalgaların köpükleri kadar özgür ruhlu bir çılgın, hem derin maviler kadar tutkulu bir aşık… Tıpkı bugünün genç kadınları gibi… Bir yanı berrak sular kadar saf ve temiz, bir yanı derin sularda yüzmek kadar heyecanlı ve gizemli… Bu yüzden evlilik de onun için, klasik formaliteler zincirinden çok daha büyük anlamlar taşıyor. Evlilik artık eskisi gibi “Mutlu Son” değil. Tam tersine, “Mutlu bir başlangıç!” Gizemli, büyülü, heyecanlı bir masalın mutlu başlangıç sahnesi…”

Yine renkli, yine sürprizlerle dolu bir fuar geliyor…

Sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla 2014 yılında da evlilik hazırlıkları ile ilgili son yenilikler, alternatif arayanlara farklı seçenekler sunmaya hazırlanan fuar, defileler, dans gösterileri, müzik dinletileri, ünlü sanatçıların katılımı, çekilişler ve farklı sürprizlerle 10-12 Ocak 2014 tarihleri arasında kapılarını açacak. Bu renkli fuarı kaçırmak istemeyenler www.evlilik.com.tr adresinden online davetiyelere ulaşabilirler.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>