>

EVLİLİK

Gelinlik Alışverişinin Altın Kuralları

Gelinlik alışverişinin altın kuralları ve vereceğimiz ipuçlarıyla mükemmel gelinliğe zahmetsizce ulaşabilirsiniz.
 
   
 
 
     

Her ne kadar eğlenceli bir iş gibi görünse de oldukça stresli ve zorlayıcı şartlarla daralan zamanda sizi iyice bunaltabilen gelinlik alışverişinin altın kuralları ve vereceğimiz ipuçlarıyla mükemmel gelinliğe zahmetsiz ulaşabilirsiniz.

ERKEN SAATTE RANDEVU ALIN:

En iyi servis için, mağazalardan hafta içinde bir gün en erken saatte randevu almaya çalışın. Bu saatlerde mağazalar daha sakin, çalışanlar çok daha ilgili olur.

DAVETLİ LİSTESİNİ KISALTIN:

Ne kadar kalabalık olursa gelinin kafası o kadar çok karışır…

YATAKTAN YENİ ÇIKMIŞ GİBİ GÖZÜKMEYİN:

Normal bir günde sabah işe giderken hazırlanıyormuş gibi düşünün.

İÇ ÇAMAŞIRINIZA DİKKAT EDİN:

Ten rengi askısız bir sutyen ve yine ten rengi dikişsiz g-string tercih edin. Provalara yanınızda korse getirerek elbisenin üzerinizde en güzel şekilde durmasını garantileyebilirsiniz.

ÖLÇÜLERE DİKKAT:

Gelinlik normalde vücudunuzun en geniş bölgesine göre seçilir. Fakat bazı tasarımcılar değişik göğüs ve basen ölçülerine göre de özel modeller yapabiliyorlar. Aklınızda olsun. Gelinlik bedenleri normal elbiselere göre iki beden daha büyük olurlar. Etiketi görünce sakın korkmayın.

ZAMAN AYIRIN:

Gelinlik satın alırken fiyatlar sadece malzemeye göre değil, modele göre de değişebiliyor. Tafta, organze, ipekli gibi lüks kumaşlarda da modele göre değişen fiyat aralıklarında seçenekler mevcut. Hem bütçenize hem de zevkinize en uygun modeli bulabilmek için tek yapmanız gereken biraz zaman ayırmak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>