>

EVLİLİK

Hande Kayacık Dance Company

Hande Kayacık Dance Company ile yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanın!...
 
   
 
 
     

Hande Kayacık Dance Company ile yeni bir başlangıç yapmaya ne dersiniz?

Gelinlik, Smokin, Yüzükler, Davetiyeler...

Düğün Dansı artık ülkemizde de yeni yeni gelişmeye başlayan bir kavram olup, rüya gibi bir geleceğe atılan ilk adımda, düğünün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Bu özel günü seçecekleri müzikle, profesyonel eğitmenleriyle ve kişiye özel hazırlanan dans koreografileriyle hafızalardan silinmeyecek bir güne çevirmek isteyenler için, Hande Kayacık Dance Company yeni bir atılıma ön ayak olduk.

Düğün Dansı, öncelikle çiftlerin tercih edecekleri müziğe ve gelinlik modeline uygun olacak şekilde seçilmektedir. En fazla önerilen, zarif ve etkileyici tarzıyla düğün dansı olarak tercih edilebilecek, öğrenmesi de oldukça kolay bir dans türü olan Slow Dance veya salon dansları arasında yer alan Rumba olmaktadır. Diğer bir yandan biraz daha sıkı çalışmayı göze alan çiftler için eğer gelinlik modeli de uygun ise Vals de önerilebilir.

 

EN ÇOK TERCİH EDİLEN YABANCI DÜĞÜN DANSI PARÇALARI:

1-  Historia D’un Amour,
2-  Andy Williams - Can’t Take My Eyes Off Of You,
3-  Elvis Presley - Always On My Mind,
4-  Al Green - You Are My Everything.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN YERLİ PARÇALAR:

1-  Kutsi - İlan-I Aşk,
2-  Ferhat Göçer - Cennet
3-  Zuhal Olcay - Pervane

DÜĞÜN DANSI PAKETİ:

Hande Kayacık Dance Company, daha önce hiç dans dersi almamış çiftlere özel 5 dersten oluşan hızlandırılmış Düğün Dansı paket programı sunuyor. Kendi dallarında uzman, ödüllü, milli dansçılar tarafından verilecek profesyonel eğitimle, çiftler dansın rüzgârına kendilerini kolayca bırakabilecek ve bu sayede en özel gecelerinde çiftlerin konuklarını etkilemeleri hiç te zor olmayacaktır.

İlk dersler temel teknik dersler olup, bu derslerde dansın temeli, temel adım ve dönüşler ile temel figürler öğretiliyor. Daha sonra, seçilen dans müziğine ve gelinliğin modeline uygun dans koreografisi hazırlanıyor. Son derste ise çiftin sahneye girişinden çıkışına kadar tüm detaylar birer birer prova ediliyor.

Derslere Ne Zaman Başlamalısınız? Büyük gün yaklaştıkça çiftlerin yapmaları gereken şeyler de artacağından çiftlerin dansı en son sıraya bırakmamaları tavsiye ediliyor. Düğün gününden 1-2 ay önce dans derslerine başlamak yeterli olacaktır...

Ayrıca Nişanlanacak Çiftler de evlilik yolunda atılan bu ilk adımda sevdiklerine ne kadar uyumlu bir çift olacaklarını, kendilerine özel hazırlanacak dans koreografisiyle gösterebilirler.

Hande Kayacık Dance Company, Kına Gecenizi ve Aile & Arkadaş Grubunuzu da unutmadı! Oyun havalarından slow danslara, yöresel halk oyunlarından salon danslarına kadar verilecek kısacık bir eğitimle kına gecelerinde, nişanlarında ya da düğünlerinde sevdikleriyle beraber onların da bol bol dans edebilmelerine olanak sağlıyor...

Düğününde fark yaratmak isteyen gelin ve damat adayları, alacakları bu kısacık dans eğitimi ile dans etmeyi öğrenmenin yanı sıra, eşleri ile beraber hayatlarının sonuna kadar paylaşabilecekleri eğlenceli ve hoş bir hobi edinmiş olacaklardır. Düğün dansı için eğitim alan çiftlerin çoğu, dansın eşleriyle paylaştıkları en güzel şey olduğu fikrindeler… Peki ya siz? Bu deneyime hazır mısınız? 

İLETİŞİM ADRESİ:

HANDE KAYACIK DANCE COMPANY
Hande Kayacık/Eğitmen
Tel: (0212) 288 10 02
Gsm: (0532) 474 40 00
Web: www.handekayacik.com – www.dugundansi.com
Adres: Karahasan Sokak Başoğlu Apt. No:6/1 Balmumcu İSTANBUL
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>