>

AŞK - CİNSELLİK

Cazibenizi Arttırın

Birkaç farklı kokuya sahipseniz, çiçeksi aromalarla limon notalarını birbirine karıştırarak yepyeni bir parfüm elde edebilirsiniz.
 
   
 
 
     

VÜCUDUNUZ IŞILDASIN

Gerçekçi bir bronzluğa sahip olmak istiyorsanız, içinde pembe simler bulunan bir pudra ile bu görünümü elde edebilirsiniz. Bacaklarınızı, kollarınızı ve omuzlarınızı nemlendirdikten sonra uyguladığınız bu pudranın içinde bulunan pigmentler vücudunuza yapışarak doğal bir ışıltıya kavuşmanızı sağlayacak.

PARFÜMÜNÜZÜ KARIŞTIRMAKTAN KORKMAYIN

Birkaç farklı kokuya sahipseniz, çiçeksi aromalarla limon notalarını birbirine karıştırarak yepyeni bir parfüm elde edebilirsiniz. Bu kokuyu sabahları yalnızca bir kez uygulayın. Gün içerisinde vücut ısınızın yükselmesiyle parfüm iyice kendini gösterecektir. Bu karışımı kulak arkası veya şah damarı gibi nabız noktalarında gezdirmeyi ihmal etmeyin.

VÜCUT LOSYONUNUZU YARATIN

Erkek arkadaşınızı tropik kokulu bir losyon ile baştan çıkarın. Taze bir hindistan cevizini ikiye ayırın ve içindeki sütü ufak bir kaba boşaltın. Bir kaşık kokusuz vücut kremini de kabın içine ekledikten sonra köpük kıvamına gelinceye kadar karışımı çırpın. Avuçlarınızın içine aldığınız losyonu tüm vücudunuza masaj yaparak uyguladığınızı görmek sevgilinizin baştan çıkmasına yetecektir.

Duş almadan önce birkaç damla meyve aramalı bitkisel yağı küvetin içine dökün. Sıcak suyu açtığınızda oluşan buhar, bu aromanın tüm vücudunuza yayılmasını sağlayacaktır.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>