>

GÜZELLİK

AVON Solutions Serisi

AVON’un her cilt tipine özel çözümler sunan cilt bakım serisi “Solutions” yenilendi.
 
   
 
 
     

DOĞAL GÜZELLİKLERİ İLE FARK EDİLENLER BİR ARAYA GELDİ!

Yenilenen cilt bakım serisi için doğal güzelliği ile fark edilenler keyifli bir etkinlikte bir araya geldi.

AVON güzellik markalarının 2011 yılındaki yüzü olan Azra Akın, AVON Türkiye üst düzey yöneticileri, doğal güzellikleri ile fark edilen çok sayıda basın mensubu ve blogger; Swiss Otel’de gerçekleştirilen etkinlikte, cilt tipleri hakkında bilgi edinerek cilt tiplerine özel çözümler sunan Solutions Serisi ile tanıştılar. Keyifli geçen kahvaltı ardından tüm konuklar çiçeklerin dünyasına girerek doğanın güzellikleri ile buluştu. Chicago School of Flower Design'da eğitim alan ve çiçek tasarım eğitimi veren Buse Ekmekçi, konuklar ile çiçek düzenleme sanatının püf noktalarını paylaştı. Gerçekleştirilen workshop sonrasında, tüm konuklar kendi çiçek tasarımlarını hazırladılar.AVON Solutions Serisi’nde doğa ile bilim doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak için bir araya geldi! İlham kaynağımız : Doğa...

Etkinliğe ev sahipliği yapan AVON Türkiye Pazarlama Grup Müdürü Çağla Özdoğan, “Doğada çok farklı güzellikler gizli..Misyonu kadınların hayatını güzelleştirmek olan AVON; doğanın bu birbirinden farklı gizli güçlerini kadınlar için keşfetti. Çin’den Batı Afrika’ya, Brezilya’dan Japonya’ya dünyanın dört bir yanından elde edilen güçlü doğal içerik maddeleri, AVON bilim insanları tarafından her cilt tipine özel olarak hazırlanan üstün formüllere dönüştürüldü. Yüzlerce kadınla yapılan araştırmalarda, Solutions ürünlerini deneyen kadınlar, ürünleri çok beğendiklerini ve ciltlerindeki olumlu etkilerini gözlemlediklerini paylaştılar. Doğanın gücü ile bilimi birleştiren Solutions markası her cilt tipine özel çözümler sunuyor ve cildinizi mükemmel hissettiriyor.” dedi.Azra Akın’ın doğal güzellik sırrı Solutions Complete Balance Serisi!


Etkinliğe ev sahipliği yapan diğer bir isim, Dünya Güzeli, ünlü model ve oyuncu Azra Akın ise güzellik sırlarını konuklar ile paylaştı. Kendi cilt tipi ve bu cilt tipine özel ihtiyaçlarını dile getiren Akın, “Benim cildim karma bir cilt. Bana göre en zor cilt tipi çünkü yüzümün değişik bölgelerinin değişik ihtiyaçları var. Her bölüm için ayrı ürün kullanacak zamanım da yok. Bu ihtiyaçları karşılayacak tek bir ürüne ihtiyacım var. Neyse ki Solutions’ın Complete Balance Serisi ile tanıştım. Complete Balance Serisi sayesinde cildim artık çok daha dengeli ve sağlıklı görünüyor. Böylece çekimlerde cilt parlaması problemi yaşamıyorum ve gün boyunca çok daha rahat ediyorum. Cildim temiz ve bakımlı olduğunda kendimi çok güzel hissediyorum. Cilt bakımı bana kendimi çok iyi hissettiriyor çünkü aynı anda temizlenmiş, tazelenmiş ve enerji dolu hissediyorum. Bence her kadın kendi cilt tipine uygun Solutions ürününü kullanarak doğal güzelliğini fark edilir kılabilir.” dedi.Azra Akın hayranlarını, AVON Türkiye Facebook sayfamızda Londra Seyahati bekliyor...


Mayıs ayı boyunca Azra AKIN hayranları ile bir araya gelecek. Hayranları, Azra AKIN’a Facebook üzerinden doğal güzellik sırları ile ilgili merak ettiklerini sorabilecek. Akın, hayranlarından gelen sorulara her hafta yayınlanacak farklı videolarla cevap veriyor olacak. Ayrıca yine AVON Türkiye Facebook sayfası üzerinden "doğal güzelliği ile fark edildiği anın hikayesini" paylaşan üyeler arasından seçilen 1 kişi Azra'nın fotoğraf çekimlerine de katılacağı bir “Londra Seyahati” kazanırken, 5 kişi de Azra ile "Doğal Güzellik Günü" geçirecek. Her yıl düzenlenen AVON Türkiye Üniversite Roadshow’unda ise Solutions Cilt Bakım Serisi üniversite gençliği ile bir araya gelecek.SOLUTIONS CİLT BAKIM SERİSİ HAKKINDA

Doğal güzelliğiniz farkedilir...

Solutions Complete Balance : İçeriğindeki Kamelya Çayı Yaprağı ile karma ve yağlı ciltlerin daha dengeli ve mat bir görünüme kavuçmasını sağlıyor. Kamelya çayı yaprağı içerdiği çinko ile ciltteki aşırı yağ oluşumunu engelliyor.

Solutions Hydra-Radiance: Cennet Tohumu Çiçeği ile cildi canlandırır. Normal – kuru ciltlerin daha ışıltılı ve neme doymuş görünmesini sağlar.

Solutions Sensitive Botanicals: Cildinize hassas bir dokunuş. Mucizevi İpek Çiçeği içeren formülü ile hassas ciltlerin sağlıklı ve güzel görünmesini sağlar. Boya ve parfüm maddesi içermez.

Solutions Youth Minerals: Brezilya’dan gelen ametist kristalleri içeren formülü ile ciltteki kolajen üretimini destekler. İnce çizgi görünümünü ve ilk yaşlanma belirtilerini düzgünleştirerek cildin genç görünümünü korur.

Solutions Ageless Accolade: Güçlü ve güzel Japon Gülü içeriği ile olgun ciltlerin daha elastik, daha sıkı ve toparlanmış görünmesini sağlar.

***13 Mayıs tarihinden itibaren satışa sunulacak AVON Solutions Serisi’nde çok özel indirimler! Üstelik Gündüz veya Gece Kremi alana , AVON Top Allık HEDİYE!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>