>

EVLİLİK

Swissotel Grand Efes Amrita Spa Düğün Paketi

Çiftleri Şımartan Özel Bir Ritüel; Swıssôtel Grand Efes’ten Amrıta Spa Evlilik Paketi
 
   
 
 
     

Swissôtel Grand Efes, mutlu bir geleceği paylaşmak için yeni bir hayata adım atan çiftlere, “Amrita SPA evlilik paketi” ile çok özel bir ritüel sunuyor.

Evlilik insan yaşamının en özel olaylarından biri... Gelinlik, damatlık, düğün organizasyonu derken, uzun bir yapılması gerekenler listesi gelin ve damat adaylarını bekler. Bu güzel olduğu kadar yorucu geçen hazırlık sürecinde unutulmaması gereken en önemli şey, çiftlerin düğün gününde yenilenmiş ve dinlenmiş olmaları . Swissôtel Grand Efes, Amrita SPA evlilik paketiyle, aşklarını evlilik ile yeni bir boyuta taşıyan gelin ve damat adaylarını şımartmanın en özel yolunu sunuyor.Amrita SPA evlilik paketi, çiftlerin düğün öncesi ve sonrası hazırlıklarını içeriyor. O büyük güne, içerisinde duşu, iki kişilik jakuzisi ve masaj alanı bulunan Amrita SPA’nın özel spa suitinde hazırlanıyorsunuz. Bu özel Spa deneyimi kendinizi, hafif ve romantik bir müzik eşliğinde yenilenmiş ve dinlenmiş hissetmenizi sağlıyor.

Gelin ve damat adayları için 3 gün boyunca süren bu özel ritüel kapsamında, dilediğiniz herhangi bir ayrıcalıktan yararlanma şansınız da var. İlk gün sizi, cildinizi derinlemesine temizleyip yumuşatacak vücut peelingi ile Türk Hamamı bekliyor. Ardından duygularınızı harekete geçirecek aromaterapi masajı ile bedeninizi ve zihninizi dinlendirme imkanı sunuluyor. Daha sonra, cildinizde doğal bir sıkılaşma sağlayıp parlaklık verecek olan Crystal Clear Oxygen yüz bakımı ile günü tamamlıyorsunuz. İkinci gün adeta el ve ayaklarınızı şımartma günü gibi. El ve ayak peelingi, özel Spa manikürü ve pedikürü, el ve ayak acupressure masajı sonunda en sevdiğiniz cila ya da oje ile el ve ayaklarınıza bahar geliyor.

Çiftler için evlilik paketinin belki de en özel anı son gün... Evlilik töreninin ardından, rahatlatıcı ve yorgunluğunuzu alan ılık banyodan sonra yapılacak stres giderici özel masaja kim hayır diyebilir ki! Duygularınızı yatıştıran bitki çayı eşliğinde düğün yorgunluğunu çok uzaklara taşımanın rahatlığı da çiftlere ayrı bir zevk veriyor.

Bu özel güne hazırlanmanın heyecanı içinde size düşen tek şey, kendinizi bu benzersiz ritmin kollarına bırakmak…

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için:
Tel: (0232) 414 59 20 - 21

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>