>

GÜZELLİK

%100 Mat Dudaklarınızla Kusursuz Hissedin

Türkiye’nin 1 numaralı* makyaj markası AVON, yeni Perfectly Mat Ruj ile kadife pürüzsüzlüğünde mat dudaklara kavuşma imkanı sağlıyor.
 
   
 
 
     

20 farklı renk alternatifi sunan seri, %100 gerçek mat etkisiyle dudakları kurutmadan, tek sürüşte yoğun renk kazandırıyor. “Mat renkler hiç bu kadar trend olmamıştı” diyen AVON Saç ve Makyaj Artisti Gökhan Yalçıner ise AVON Perfectly Mat Ruj’un gün boyunca gülüşünüzün hakkını vereceğini söylüyor.

Mükemmel görünen mat dudakların sırrı AVON Perfectly Mat Ruj’da gizli. Dudaklarınızı daha çekici ve pürüzsüz gösteren AVON Perfectly Mat Ruj, dudaklarınızda topaklanma yapmıyor ve uzun süre göz alıcı bir görünüm sağlıyor.

2016’nın çok konuşulacak trendlerinden olan mat dudaklara AVON Perfectly Mat Ruj’un geniş renk skalasıyla kavuşmak oldukça kolay. Seri, içleri ısıtacak kırmızılardan romantik pembe ve doğal nude tonlarına kadar 20 farklı renk seçeneğiyle dudaklarınıza uzun süreli ve büyüleyici bir etki katıyor.

Mat renkli dudakların hiç bu kadar trend olmadığını belirten AVON Saç ve Makyaj Artisti Gökhan Yalçıner: “Bazen, süper pigmentli dediğimiz renk tonlarıyla öne çıkan rujlarda gün içinde soyulma ve renklerde kaybolma görüyoruz. Fakat AVON Perfectly Mat Ruj’da bu sorunların hiç biri söz konusu değil. En önemlisi de dudakları kurutmayan kadifemsi bir dokuya sahip olması. AVON Perfectly Mat Ruj sayesinde dudaklarınız gülüşünüzün hakkını veriyor” diyerek Perfectly Mat Ruj’un kendine güvenen kadınların vazgeçilmezi olacağının altını çiziyor.

AVON Perfectly Mat Ruj, kampanya fiyatı: 13,95TL.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>