>

GÜZELLİK

Aklının ve Tutkularının Yansıması!

İçgüdülerini, aklını ve tutkularını ortaya koyan kadın ruhunun bir yansıması: Montblanc Presence D’une Femme
 
   
 
 
     
Bir kadının varlığının çok özel bir yorumu...

Montblanc deyince akla güç ve zeka geliyor. Bu güç fiziksel değil zihinsel bir güç olduğu gibi eğitimli ve kültürlü kişilerde, kişinin kendi hayatını güvene alacak bir bağımsızlık yaşamasına olanak veriyor. Bu da Presence D’une Femme’i kendine güvenen başarılı kadının markası yapıyor.

MONTBLANC KADINI

Montblanc, Presence Dune Femme ile sofistike, modaya uyan kadını hedef alıyor. Montblanc kadını dürüst ve güçlü bir karaktere sahip; geleneklerden ve devamlılıktan zevk alıyor.

Duygusal, gizemli ve çekici… Kendine olan güveni onu başarıya götürüyor. Lüksten anlıyor. Seçimlerinde bir derinlik, bir ruh arıyor. Aurası ile tüm odayı dolduruyor. Kaçınılmaz şekilde varlığı farkediliyor.

ORYANTAL ÇİÇEKSİ

Ananas yaprağının tazeliği, turuncunun tatlı kokusu ve biberin parlaklığı, egzotik bir başlangıç yapıyor.Sıklamen ve orkide içeren modern çiceksi bir buket.

Duygusal kadının sıcaklığını veren Sandal ağacı ve Palisander ağacı; vanilya çiceği ve Patchouli ile fırçalanmış.

Üst Notalar: Ananas yaprakları, Mandalina, Biber
Orta Notalar: Siklamen, Orkide
Alt Notalar: Sandal ağacı, Palisander ağacı, Vanilya çiceği, Patchouli

ŞİŞE VE PAKETLEME

Tasarım olarak var olmanın sanatsal bir ifadesi. Değerli, zengin, arınmış bir güzellik. Erkeği Presence gibi karşıtlıkları kendinde barındırıyor. Gümüş tabanı, taransparanlığı ve katmanlı yüzeyi ile muhteşem….

Renk varmış izlenimi uyandıran bir şeffalık. Mont Blanc kadınını tam olarak yansıtan modern, yenilikçi, klasik ve sofistike bir dizayn. Logo paketin üzerinde belli belirsiz bir şekilde duruyor. Franzrudolf Lehnert tarafından dizayn edilmiş.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>