>

MODA - STİL

Ra-Re şıklığı...

İtalyan Markası Ra-Re, 2005 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu gerçek bir hayat felsefesiyle temalandırıyor...
 
   
 
 
     
Dünyaca Ünlü İtalyan Markası Ra-Re şıklığı Gerçek Bir Hayat Felsefesi ile tanımlıyor !

Türkiye’de sadece Acquaverde Mağazalarında satışa sunulan dünyaca ünlü İtalyan Markası Ra-Re, 2005 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu gerçek bir hayat felsefesiyle temalandırıyor. Ra-Re Woman, Ra-Re Man ve Ra-Re Kid olmak üzere 3 ana gruptan oluşan koleksiyon, “şıklık” kavramını yeniden tanımlıyor.


Hayata baktığı pencereyle, giyimi arasında bir bağ kurması gerektiğini bilen Ra-Re İnsanı, “şıklığını” kendi felsefesiyle yaratıyor. Dünya üzerindeki çok çeşitli kültüre meraklı, seyahati seven, durmayı bilmeyen, sınırı olmayan, gizli tadları ve gizemleri sarmak isteyen, kendisini dünya insanı olarak tanımlayanlar, Ra-Re 2005 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla kendini ifade edebiliyor.


Her bir koleksiyonun çeşitli ilhamlar sonucu yaratılmış olması, Ra-Re insanının kendisini saran gezegene karşı meraklı ve duyarlı olmasını ifade ediyor. Dünyayı böyle düşünmek ve görmek istemesi her bir giysiye yansıtılmış, eşine ve benzerine rastlanmayan 2005 İlkbahar-Yaz koleksiyonu oluşturulmuş.

Ra-Re Man, 2005’te kendini sürekli yenilemek ve değiştirmek isteyen güçlü bir yapı olarak karşımıza çıkıyor.

Ra-Re Woman, her zaman şık ve klas, trendi takip eden biri değil, kendini hissettikleri ile ifade eden biridir.

Ra-Re Kid, çok talepkar çocukların bile takdir edeceği, esin kaynağı olarak çocukların hayallerinden oluşan bir koleksiyondur.

Satış noktaları : Akmerkez’de Acquaverde Mağazası, Beymen Clublar, Mayadrom, Bodrum Yalıkavak Acquaverde, Bursa Çetin Mağazaları, Aydın Moda Mağazası, Adana Butik Picadilli…


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>