>

GÜZELLİK

Anneler Günü’nde AVON Only Imagine ile Mutlu Anları Sonsuz Kılın

AVON Anneler Günü’ne özel muhteşem kokusuyla Yeni Only Imagine parfümü kadınların beğenisine sunuyor.
 
   
 
 
     

Meyve ve çiçek kokularının eşsiz buluşması olan parfüm, yaz esintilerini annelerin tenlerinde hissetmelerini sağlıyor. AVON Only Imagine’in içeriğindeki menekşe tomurcuğu, yeşil elma ve yumuşak misk kokuları, romantik ve ferah bir etki yaratıyor.

Türkiye’nin bir numaralı parfüm markası AVON, Anneler Günü için hayal gücünü harekete geçirecek bir parfümle benzersiz bir hediye seçeneği sunuyor. AVON Only Imagine parfüm, büyüleyici kokusuyla mutlu anları sonsuz kılıyor.

Kokusuyla ilk andan itibaren iz bırakan AVON Only Imagine, doğal güzelliği ve neşeli bir iyimserliği tende hissettiriyor; yaz esintileri ve güneşin sıcaklığını müjdeliyor. AVON Only Imagine’da romantik ve ruhu özgürleştiren çiçek kokuları, ferahlatan meyve kokularıyla buluşuyor. İnce zevklerin yansıması menekşe tomurcuğu, yumuşak misk kokusuyla hayal dünyasını harekete geçirirken, yeşil elma kokusu da enerji dolu bir ferahlık yaşatıyor.

Çiçek bahçelerinin eşsiz kokusunu bir şişe içinde annesine sunmak isteyenler için AVON Only Imagine parfüm, 19 Nisan – 17 Mayıs tarihlerinde 31 TL’den satışa sunuluyor. Ayrıca parfüm alana Only Imagine Antiperspirant Roll On Deodorant hediye ediliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>