>

GÜZELLİK

AVON Türkiye 20. Yaşını Kutluyor

AVON temsilcileri Bodrum’da yazlık sahibi olma fırsatı yakalıyor...
 
   
 
 
     

Türkiye’nin en büyük doğrudan satış şirketi ve lider kozmetik markası AVON*, 20. yaşını özel kampanyalarla kutlamayı sürdürüyor. AVON, başarısının en önemli mimarları olan AVON Temsilcileri’ne ve 20 yıldır AVON ürünlerini tercih eden Türk kadınlarına birbirinden güzel fırsatlarla teşekkür ediyor.

AVON, TEMSİLCİLERİ’NE BODRUM AREON BAĞ EVLERİ’NDE YAZLIK SAHİBİ OLMA ŞANSI SUNUYOR

Türkiye’nin en büyük doğrudan satış şirketi AVON, Türkiye’deki 20. yılında müşterilerine ve Temsilcileri’ne birbirinden özel fırsatlar sunuyor. Kadınların hem kendilerini hem de hayatlarını güzelleştirmeyi amaçlayan AVON, 20 yıllık başarısını yine kadınlarla kutluyor.

AVON TEMSİLCİSİ OLMAK BU SENE DAHA DA ÇOK KAZANDIRIYOR

AVON, Türkiye’deki toplam kozmetik, makyaj ve parfüm kategorilerindeki liderliğinde en büyük payı olan Temsilcileri’ne teşekkür etmek için özel bir kampanya düzenliyor. Hem yeni hem mevcut Temsilciler, 22 Mart – 14 Haziran tarihleri arasında, her 100 TL’lik alışverişlerinde 1 çekiliş hakkı kazanıyor. Çekiliş sonunda ise kazanan AVON Temsilcisi Bodrum Areon Evleri’nde hayallerindeki yazlık eve kavuşuyor.

Üstelik, 25 Mart – 19 Nisan tarihlerinde AVON Temsilcisi olmak için kayıt ücreti sadece 1 TL. Bu avantajlarla AVON Temsilcisi olanlar, kendi işini kurabiliyor, muhteşem yeni ürünler ve avantajlı fiyatlarla kazançlarını artırabiliyor.
AVON Temsilcisi olmak için tek gereken ise www.avon.com.tr internet sitesini ziyaret etmek ya da 0800 211 44 80 numaralı ücretsiz danışma hattını aramak.

AVON tüm sene boyunca Temsilcileri’ne daha çok kazandırmak için fırsatlar sunmayı sürdürecek ve yıl boyunca birbirinden özel 20 yenilikle kutlamalarına devam edecek.

20. YILA ÖZEL SÜRPRİZ ÜRÜNLER GELİYOR

AVON Türk kadınlarının yoğun ilgisini de karşılıksız bırakmıyor ve 20. yılına özel birçok yeni ürün ve fırsat sunuyor. Dünyanın önde gelen yaşlanma karşıtı bakım markalarından Anew Vitale serisi, şimdi 20. yıla özel yeni ürünleri ve avantajlı fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Avon’da ayrıca yıl boyunca özel fırsatlarla Türk kadınlarıyla buluşacak ürünler, avon.com.tr internet adresinden ve facebook.com/AvonTurkiye sayfasından da takip edilebiliyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>