>

KÖŞE YAZILARI

16 Eylül Akşamı Nişantaşı’nda Buluşuyoruz

Alışverişi canlandırmak için ne yapmalı? Bu soruya karşı Vogue dergisi bir çözüm üretmiş. (Simge Kurban)
 
   
 
 
     

Alışverişi canlandırmak için ne yapmalı? Bu soruya karşı Vogue dergisi bir çözüm üretmiş ve 2009 yılının 16 Eylül’ünde yayımlandığı 13 ülkenin önemli şehrinde ses getirtecek bir etkinliğe imza atmış. Bu etkinlik şimdi Türkiye’de de düzenlenecek. Vogue Türkiye ve Şişli Belediyesi, 16 Eylül Perşembe akşamı Adi İpekçi Caddesi’nde “Fashion’s Night Out” isimli dev bir sokak partisine evsahipliği yapacaklar.Moda ve perakende dünyasında markalararası güçbirliği yaparak, sektöre hareketlilik kazandırmak için düzenlenecek olan etkinlikte, 16 Eylül tarihinde Nişantaşı Abdi İpekçi bulunan mağazalar gece 12’ye kadar açık olacaklar. Böylece alışverişin zamanı olmadığı teması dillendirilerek ekonomi canlandırılmaya çalışılacak.

Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Çin, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, İtalya, Japonya, Portekiz, Rusya, İspanya, Kuzey Kore, Tayvan gibi ülkelerde yayımlanan Vogue dergisinin Türkiye ayağı, bu etkinlik için İstanbul’un en gözde alışveriş merkezi olan Nişantaşı’nı seçmekle çok yerinde karar verdiler. Vogue dergisi lüksle eşdeğerdir ve bu lüks olgusu Nişantaşı ile özdeşleşmekte. Bu bölgede yapılacak bir sokak etkinliği, hem hedef kitleye ulaşma aşaması, hem de bölgeyle temanın birebir uyum içerisinde olması nedeniyle çok büyük ses getirecektir. Abdi İpekçi Caddesi, yıllardır çeşitli sokak etkinliklerine sahne olan bir yer.

16 Eylül gecesi, burası cıvıl cıvıl olacak ve insanlar alışverişe doyacak. Çeşitli mağazalarda o geceye özel indirimler yapılacak. Bu fırsatı kaçırmamak gerek. Ben o gece orada olacağım. Alışveriş tutkunu olan sizleri de bekliyorum!

Simge Kurban

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>