>

DEKORASYON

Dantel Yeniden Moda!

Dantel dekorasyonu bu yıl herkesi etki çemberinin içine alacak!
 
   
 
 
     

Giyim sektörünü geçen sene etkisi altına alan ve bu sezonda bu etkiyi devam ettiren dantel dekorasyonu da bu yıl etki çemberinin içine alacak!

Bir döneme damgasını vuran dantel günümüzde de modern hayatın içine kendini hissettirmeden sokacak gibi gözüküyor.

Dantelin alaturka etkisi ise çok gerilerde kaldı. Artık antika ve geçmişin modası günümüzdeki trendleri ele geçirmişken dantelin de bu eskimeyen trend akımının içine kapılması çok normal.

DANTELİN EN MODA OLDUĞU ALANLAR İSE;

• Yatak odaları ve salondaki yastıklar en çok danteli göreceğimiz yerler olacak. Eski dantellerden oluşan ve altına konulan renkli kumaşlar ile harika yatak örtüleri ve aynı mantıkla oluşturulan yastık kılıfları dantel modasının en göz alıcı detaylarını oluşturacaklar.

• Mutfaklarda perde, banyolarda havlu kenarı ve kanepe üstüne atılan dantel ve örgü motifli battaniyeler ile de dantel modasını takip edebilirsiniz.

• Bu akımı farklı bir köşesinden tutup sıra dışı şekillerde kullanmak isteyenlerdenseniz ise; abajurlar ve mutfaklardaki servis ile peçetelikleri dantel süslemeler ile donatabilirsiniz. Böylece ayrıntıdaki dantel görüntüleri dekoratif bir derinlik sağlamış olacaktır.

• Dantelin örgü hali de yine halı ve diğer ev tekstillerinde kullanılabilir. Evinizin tarzına göre seçeceğiniz seçeneği belirledikten sonra yaşam alanınızı dantelin sıcak kucağına teslim edebilirsiniz.

İŞTE GÖZ ALICI DANTEL ÖRNEKLERİ:
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>