>

GÜZELLİK

AVON’dan Sevgililer Günü Hediyesi

Sıra dışı çiftlerin parfümü AVON Alpha...
 
   
 
 
     

AVON, hayranlık uyandıran aşıkların özgüvenini yansıtan yeni Alpha kadın ve erkek parfümleri ile eşiyle ya da sevgilisiyle eşsiz uyumunu taçlandırmak isteyenlere özel bir seçenek sunuyor. Alpha ilhamını hayatta ne istediğini bilen ve elde eden çiftlerin mükemmel birlikteliğinden alıyor.

AVON’un farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap eden zengin parfüm koleksiyonunun yeni üyesi, birliktelikleriyle çevrelerine ilham veren ve bulundukları her ortamda dikkatleri üzerlerine toplayan çiftleri yansıtan Alpha kadın ve erkek parfümleri oldu.

Kendinden emin kadınlar için Alpha Kadın EDP

Ne istediğini bilen kadınların tercihi Alpha Kadın parfümü, canlı frambuaz, güçlü gül ağacı ve çekici hanımelinin mükemmel uyumunu birleştiren formülüyle dikkat çekiyor. Meyvemsi ve odunsu parfüm, frambuazın kırmızı tutkusunu kan portakalı ve içi ile birleştiren enerjik üst notalarla açılış yapıyor. Yumuşak hanımeli ve taze nilüferden oluşan güçlü çiçeksi orta notaların güç ve hacim kazandırdığı parfüm cazibeli eriğin meyvemsi dokunuşlarıyla zinde bir duygu yaratıyor. Altta yatan odunsu notalar ise parfüme güçlü bir duygusallık katıyor.

Karizmatik ve tutkulu erkekler için Alpha Erkek EDT

Karizmatik erkeklere hitap eden Alpha Erkek EDT, etrafına güven ve güç yayan sofistike bir koku. Dinamik bergamot, ferah lavanta ve yoğun sedir ağacı karışımıyla odunsu oryantal özellikteki parfüm; karizması ve tutkularıyla başarıya ulaşan etkili erkekleri tamamlıyor. Bergamot ve nanenin ferahlığı ile karabiberin baharatlı yapısıyla birleştiren parfüm cesur ve dinamik bir başlangıçla kalabalıklar arasında fark edilmeyi sağlıyor. Orta notalardaki havalı kokuların baştan çıkarıcı karışımının yarattığı maskülen canlılık tüm kokuya sofistike bir imza katıyor. Alt notalarda ise zengin odunsu notalar ve sıcak vanilyanın oryantal dokunuşuyla parfüm uzun etkili ve duyusal bir iz bırakıyor.

Enerjisiyle hep bir adım önde kadın ve erkekler


Kendisiyle gurur duyan, hoş ve alımlı kadınlar ile cesur, pozitif ve karizmatik erkekler için ideal bir hediye olan Alpha parfüm, Sevgililer Günü kampanyası kapsamında özel hediyeleriyle birlikte geliyor. Kadın parfümüyle birlikte Alpha Kadın Parfümlü Vücut Spreyi; erkek parfümüyle birlikte de Alpha Erkek Sprey Deodorant hediye ediliyor.

Online siparişte seçimi müşteriye bırakan kolay alışveriş dönemi

AVON, ürünlerini satın almak isteyen müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda yeni bir ödeme ve teslimat seçeneği sunuyor. Bu yeni dönemde bir yandan online satış kanalında Temsilcilerini güçlendiren AVON diğer yandan da kullanıcılarına hızlı ve keyifli bir online alışveriş imkanı sağlıyor. Bu kapsamda www.avon.com.tr adresinden alışveriş yapmak isteyenler Temsilci teslimatı ya da online ödeme yaparak doğrudan adrese teslim seçenekleriyle AVON ürünlerine sahip olabiliyor. AVON Alpha parfümlerini hemen satın almak için de www.avon.com.tr adresini ziyaret etmek yeterli.

Alpha Kadın EDP, 50 ml, Kampanya fiyatı – 40,95 TL
Alpha Erkek EDT, 75 ml, Kampanya fiyatı – 43,95 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>