>

GÜZELLİK

Avon’dan Sonbahar Renklerine Açılan Pencere! 125 yılı aşkın süredir güzellik dünyasına yön veren AVON, sonbahar trendlerini sunar!
 
   
 
 
     

Zengin ve güçlü renkleri içerisinde barındıran AVON’un yeni koleksiyonu ile sezonun en gözde ve en çarpıcı kadını siz olun.

Zengin ve güçlü renkler 


Çarpıcı bir görünüm için AVON’un yeni koleksiyonu ile sonbaharın gizemli ve buğulu tonlarını yakalayın! AVON True Colour Dörtlü Göz Farı


Sonbaharın buğulu tonları AVON’un yeni sonbahar koleksiyonunda yer alan dört renk seçenekli göz farlarında bir arada! AVON Nailwear Pro+ Tırnak Cilası 


Son moda koyu ve parlak tonlarda, düz fırçası ile kolay uygulama sağlayan tırnak cilası uzun süre dayanıklıdır. AVON Nailwear Tırnak Cilası sonbahar koleksiyonundaki 4 yeni rengiyle tırnaklarınıza sonbahar renklerini getiriyor. 


AVON Ultra Colour Rich Ruj 


Dudaklarınızdaki etkileyici renklerle sonbahar renklerine açılın ve sonbaharda bir adım öne çıkın! AVON Ultra Colour Rich Ruj’un 3 yeni rengini keşfedin! 21 Eylül’den itibaren satışta olan sonbahar koleksiyonu ürünleri şimdi %55 indirimli! AVON True Color Dörtlü Göz Farı 13,00 TL, AVON Nailwear Pro+ Tırnak Cilası 5,50 TL, AVON Ultra Colour Rich Ruj 9,20 TL!
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>