>

GÜZELLİK

Omega-3 almanın en kolay yolu

İnsan sağlığı için faydaları kanıtlanmış Omega-3 almak için artık balık yağı içmenize gerek yok. Herbalifeline sayesinde tablet olarak alabilirsiniz...
 
   
 
 
     
Omega-3 almanın en kolay yolu

İnsan sağlığı için faydaları kanıtlanmış Omega-3 almak için artık balık yağı içmenize gerek yok. Herbalifeline sayesinde tablet olarak alabilirsiniz

Herbalife, geliştirdiği son ürünü Herbalifeline ile Omega 3 doymamış yağ alımını kolaylaştırdı. Herbalifeline tabletleri ile vücudunuzu doymamış yağ asitlerine olan ihtiyacına göre takviye edebilirsiniz.

Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri, kalp ve kan akışının doğal işlevini ve aynı zamanda da eklem yerlerini destekler. Ancak vücut bu yağ asitlerini üretmiyor, dışarıdan alınmaları gerekiyor. Omega 6, tahıl, yumurta, beyaz et, birçok bitkisel yağ, tam tahıl ekmeği ve margarin gibi gıdalarda bulunuyor. Doğal Omega 3 kaynakları ise, uskumru, ringa ve somon gibi yağlı balıklar, yeşil yapraklı bitkiler, fındık ve benzeri gıdalar.

Günlük beslenmemizde, genellikle Omega 3'ün 20 katı kadar Omega 6 tüketiriz. Ancak ideal oran 1/1’dir. Omega-6 ve Omega-3 ancak birlikte ve dengeli miktarda alındıklarında “iyi” yağlar olarak işlev görebilir. Ancak, normal beslenmeden sapılmadığı sürece yeterli Omega 3 almak zordur. Bu nedenle, Herbalife’ın yeni Herbalifeline ürünü ile Omega-3 alımını kolaylaştırabilirsiniz.

Herbalifeline, ek besin maddeleri ve bitkisel maddeler içeren, deniz ürünleri tabanlı bir lipit bileşimidir. Omega 3 yağ asitleri sağlamanın yanısıra, antioksidan özellikli E vitamini, eklem yerlerini destekleyen selenyum ve balık tadını azaltmak için karanfil, nane ve kekik yağları içerir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>