>

GÜZELLİK

AVON’la Tırnaklarda Rengarenk Tonlar Işıl Işıl Pırıltılar

Kadınların tüm güzellik ihtiyaçlarını karşılayan AVON, benzersiz tırnak cilaları ile el ve ayakları renklendiriyor.
 
   
 
 
     

AVON, marjinal renklerden klasik tonlara 50’yi aşkın renkte oje ile tırnaklarda renk şöleni yaratıyor. AVON’un birbirinden çekici tırnak bantları da tırnaklarında muhteşem desenler ve ışıltılarla farkını sergilemek isteyenleri bekliyor.

El ve ayak tırnaklarında yeni trend, cıvıl cıvıl renkler ve bir sanatçı elinden çıkmış gibi duran desenler… Tam 127 yıldır güzellik dünyasına yön veren AVON da bu trende muhteşem renklerdeki tırnak cilaları ile katkı sağlıyor.

AVON’un Nailwear Pro+Tırnak Cilası Serisi’nde tam 47 çeşit renk bulunuyor. Mat veya parlak tırnak cilalarının yeşilden mora, sarıdan bordoya, gümüş renginden turuncuya çarpıcı renkler AVON Nailwear Pro+’da bir araya geliyor.

AVON Speed Dry Tırnak Cilası, 12 ml, kampanya fiyatı, 6,20 TL.


Mor, gri, altın sarısı gibi renk alternatifleri olan AVON Mosaic Effects Çatlayan Tırnak Cilası da tırnaklarda adeta bir sanat eserine dönüşüyor.

AVON Mosaic Effects Çatlayan Tırnak Cilası,12 ml, kampanya fiyatı, 6,20 TL.

Tırnaklarında yaratıcılıklarını sergilemek isteyenler, AVON Nailwear Pro+ veya Speed Dry serileri ile AVON Mosaic Effects Çatlayan Tırnak Cilası bir arada kullanarak eşsiz bir görünüm yaratıyor.

Tırnaklarında bambaşka desenler elde etmek isteyenlerin tercihi de AVON Tırnak Bantları oluyor. Pratik kullanımlı bantların da zebra, leopar, pırlanta, mozaik gibi farklı desenleri bulunuyor.

AVON Nail Wroops Tırnak Bantları, 18 adet, kampanya fiyatı 8,60 TL.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>