>

GÜZELLİK

Bakteriden Korunmanın Susuz, Sabunsuz En Kolay Yolu...

Sağlıklı ve temiz bir gelecek için Pürel Antibakteriyel El Jeli ile ellerinizi bakterilerden koruyun. Tıklayın!
 
   
 
 
     
ÇARFARMA 1998 yılın da Pürel Antibakteriyel El Jeli'ni pazara sunmuş, dünya standartlarını Türk tüketicisi ile buluşturup ,el hijeninin önemine dikkat çekmiştir.Bugün bulaşıcı hastalıklara karşı en önemli koruma yönteminin el hijyeni olduğu ,sağlıklı otoritelerince sürekli olarak ifade edilmektedir.

ÇARFARMA 1998 yılından bu yana hijyen bilincini misyon edinmiş,ve bugün çocukların hijyenini çok daha ön plana alarak Pürel Junior Anti-bakteriyel El Temzileme Jeli‘ini pazara sunmuştur.Pürel Junior Anti-bakteriyel El Temizleme Jeli ,sağlıklı ve temiz bir gelecek için ,çocukların dünyası ile buluşmaktadır. Özellikle okul, kreş, yuva gibi çocukların toplu olarak bulunduğu yerlerde Pürel Junior Anti-bakteriyel El Jeli pratik kullanımıyla çocukların yanında olacaktır.

Fiziksel temas ile bulaşan hastalıklara karşı...
Özellikle son günlerde tüm dünyayı etkisi altına alan SARS hastalığı gibi teneffüs edilen havanın yanı sıra, fiziksel temas ile de yayılan bulaşıcı hastalıklarda tıp otoriteleri el hijyeninin önemine dikkat çekmektedir. Pürel Antibakteriyel El Jeli’nin bakterileri suya, sabuna gerek bırakmadan yok ettiği kanıtlanmıştır, aynı zamanda alkol bazlıdır ve gliserinli içeriğiyle elleri korur ve yumuşatır.

Pratikliğiyle tüketicinin öncelikli tercihi...
İş toplantıları ve masabaşı çalışmaların ardından, yol dönüşü, yemekten önce, suya ve sabuna ulaşmanın imkansız olduğu durumlarda Pürel Antibakteriyel El Jeli, kullanışlı ve son derece etkili bir seçenek oluşturmaktadır. Pürel Antibakteriyel El Jeli, 15 saniye içinde susuz, sabunsuz olarak bakterileri yok etmektedir. Sağlık ve temizlik doğrultusunda oluşan kamu bilinci, ürünün pazarda en doğru biçimde konumlandırılmasını kolaylaştırmıştır.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>