>

MODA - STİL

Isabel Marant For H&M Koleksiyonu Paris`te Bir Sokak Kutlamasıyla Sunuldu

Dün gece Moda meraklıları Paris`te bir araya gelerek sezonun yeni koleksiyon tanıtımı kutlandı.
 
   
 
 
     

Dün gece Audrey Tautou, January Jones, Freida Pinto, Astrid Bergès-Frisbey, Olga Kurylenko, Alice Dellal, Mélanie Doutey and Lou Lesage de dahil olmak üzere moda meraklıları Paris'te bir araya gelerek Isabel Marant for H&M koleksiyonunun tanıtımını kutladı.

Koleksiyon, Marant'ın bohem enerjisini yakalayan canlı bir kent atmosferinde, Grandmaster Melle Mel ve Rappers Delight, The Sugarhill Gang'ın canlı performanslarıyla coşan bir ortamda resim, video ve modellerle birlikte sinematik bir tarzda sunuldu.
 Dün gerçekleşen etkinlik, misafirleri 90'lı yılların başlarına, Isabel'in adını verdiği ürün yelpazesini tanıttığı bir dönemin Paris'indeki bir sokak yaşamı kesitine götürmüştür: birahaneler, neon ışıkları, pizzacılar, hediyelik eşya dükkanları, manavlar, sokak satıcıları ve dışarıda keyifle dolaşan insanlar. Kariyerinin en ikonik parçalarını içeren koleksiyon, Isabel Marant'ın dünyasını gözler önüne seren resim, video ve sokak modelleriyle sinematik bir tarzda sunulmuştur. Tarzının ayrılmaz bir parçası olan Paris, koleksiyonun 14 Kasım tarihinde dünyanın dört bir yanındaki yaklaşık 250 mağazada satışa sunulmasını kutlamak için doğal bir tercihti.

"Koleksiyonu kırmızı halı abartısıyla değil; gerçek, rahat bir tarzda sunmak istedik. Ben işimi bu gözle görüyorum. Herkes için tasarım yapıyorum ve her zaman çevremdeki dünyadan esinleniyorum. Bu nedenle etkinliğin fonu olarak bir kent ortamını seçmek doğal geldi. Bu kent de Paris'ten başka bir yer olamazdı, çünkü bu kent DNA'mın bir parçası" diyor Isabel Marant."Üst düzey bir tasarımcının böyle bir işbirliği yapmasının ve herkesin kendi tasarımlarına kolayca erişilebilmesinin gerçekten harika olduğunu düşünüyorum. Parçalar harika ve göz koyulası. 14 Kasım’da sıraya girecek çok insan tanıyorum, bu heyecan verici.” diyor January Jones.

“Benim katıldığım ikinci H&M işbirliği koleksiyonu. Genç kızların ve aynı zamanda benim gibi H&M’den alışveriş yapmayı seven kadınların hevesle alışveriş yapmak isteyeceği tasarımcılarla işbirliği yapılmasının önemli olduğunu hissediyorum. Moda sadece güzel ve şık olmamalı, aynı zamanda uygun fiyatlı olmalı.” diyor Freida Pinto."Bu sokak kutlaması, havalı Paris tarzının enerjisini yansıtan bir koleksiyonu sunmak için mükemmel bir yoldu. İyimser ve gerçekçi bir his verdi: Isabel Marant'ın kent sofistikeliği ve bohem tarzı konusundaki hünerinin bir yansıması. Kadın, erkek ve gençlere yönelik koleksiyonun Marant’ın ruhuna uygun olduğuna inanıyorum, müşterilerimizin de bu koleksiyondan bizim kadar heyecan duyacaklarını umuyorum." diyor H&M'de Kreatif Danışmanı Margareta van den Bosch.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>