>

AŞK - CİNSELLİK

Cinsellikle dolu geceler...

Dünyanın en büyük prezervatif markalarından Control, Türkiye pazarına girdi.
 
   
 
 
     
Avrupa’dan Orta Doğu’ya, Kuzey Afrika’dan, Güney ve Kuzey Amerika’ya tüm dünyada geniş bir erişime sahip olan Control, Türkiye’da piyasaya sunuldu. Sadece eczanelerde satılan Control, Artsana Grup tarafından İspanya’da üretiliyor.

6’lı ve 12’li paketlerde farklı tercihlere seslenen toplam 9 çeşidiyle pazarda yerini alan Control, ISO 9001 Kalite Belgesi, CE işareti (93/42 Medikal Cihazlar Önergesi’ne uygunluk), BSI (İngiliz Standartları Enstitüsü) Belgesi ve NF (Fransa Standartları) lisansı’na sahip.

Güvenlik testleri

Control, kondom üretimindeki bir diğer başarı faktörü olan formülasyon ve kimya mühendislerinin yetkinliği açısından da ön planda bir marka. Tüm bunlara ek olarak Control’ün uyguladığı çok özel güvenlik prosedürü de markanın başarısında önemli bir yere sahip. Toplam 32 kalite testinden geçirilen kondomlarda güvenlik; ürünün üstünde oluşabilecek en ufak bir deliğin belirlenebilmesine yönelik elektrik akımına maruz bırakılarak tek tek muayene yöntemi, yuvarlama testi (kondom içerisine su doldurularak turnusol kağıdı üzerinde yuvarlanması ve sızdırma halinde turnusol kağıdının pembeden maviye dönüşmesine dayalı yöntem) ve basınç testleriyle sağlanıyor. Bu testler sonucunda herhangi bir aşamada, 144.000 ürün içinden 11 tanesinde hata bulunduğu takdirde ise söz konusu 144.000 adetlik partinin tümü iptal ediliyor.

Pazar payı büyük

Control, merkezi İspanya’da % 60’lık Pazar payıyla lider konumda. Portekiz’de ise bu oran % 80 gibi ulaşılması zor, sıra dışı bir düzeye yükseliyor. Toplam Control’ün Pazar lideri olduğu ülkeler içinde Güney Amerika ülkeleri de önemli bir paya sahip. Control’ün ‘sıcak kanlı’ ülkelerde bu kadar yoğun bir şekilde tercih edilmesi, firma yetkilileri tarafından tüketici memnuniyetinin en önemli göstergesi olarak kabul ediliyor. Ülkemizde sağlıklı ve güvenli cinsel ilişki için yeni bir kondom alternatifi oluşturan Control, “Geleceğiniz Control altında” sloganıyla da kondomun önemine dikkat çekiyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>