>

GÜZELLİK

BIOM’la doğayı bilimin ışığında keşfedin

BIOM Phyl’activ serisi cildi sıkılaştırıcı ve nemlendirici özelliği ile zamana meydan okumanıza yardımcı oluyor. TIKLAYIN - KAZANIN!
 
   
 
 
     
Herkes bir ömür boyu genç kalmak ister. Geçen yıllara rağmen daima genç ve canlı görüntünüz de bir ömür boyu devam etsin istemez misiniz? “Doğayı Bilimin Işığında Keşfedin” sloganı ile yola çıkan BIOM, sunduğu kozmetik ve dermo kozmetik ürünleri ile Türkiye kozmetik pazarında çığır açıyor.

DOĞALLIĞI KEŞFEDİN

BIOM distribütörlüğünde Türkiye’de yer alan Phyl’activ serisi cildi sıkılaştırıcı ve nemlendirici özelliği ile zamana meydan okumanıza yardımcı oluyor. Değişen kozmetik dünyasında doğallığı ön plana çıkaran Cosmetic Lab Gercal’ın Phyl’activ serisi ürünleri, pürüzsüz, yumuşak ve nemli bir ciltle rahatlama hissi yaşatırken, ince çizgilerden ve kırışıklıklardan da kurtarıyor. Kırışıklıkların azalmasını sağlayan Phyl’activ ürünleri, cildin daha pürüzsüz, daha esnek ve daha yumuşak olmasına yardımcı olurken aynı zamanda nemlendiriyor.

ELMANIN KALBİNDEKİ GÜZELLİK A.A.A. APPLE ANTİ AGE

Bir diğer yeni açılımı ise a.a.a. apple anti age ürün serisi. Tamamen elma polifenolleri kullanılarak üretilen dünyanın ilk komple cilt bakım serisi olan a.a.a. apple anti age, kozmetik dünyasının en son yeniliği olarak kabul ediliyor. Avrupa’nın ardından Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanan a.a.a. apple anti age ürün serisi, kozmetik ürünleriyle tanınan Fransız Holdis Pharma tarafından üretiliyor. Tamamen doğal maddeler kullanılarak üretilen a.a.a. apple anti age serisi ile Türkiye’de kozmetik alanında yeni bir dönem başlayacak. Ciltteki sarkmaları ve kırışıklıkları önleyen, cildin nem dengesini koruyan, cildin yaşlanmasını hızlandıran serbest radikallerle savaşan bu seri, kozmetik kullanıcılarını elma antioksidanlarının avantajı ile tanıştıracak.

BEBEK VE ÇOCUKLAR İÇİN

BIOM cildine ve güzelliğine önem verenler kadar bebek ve çocukları da düşünüyor. Hiçbir koruyucu, renklendirici ve ilave şeker içermeyen tamamen doğal Unadix ürünlerini de Türk tüketicisi ile buluşturan BIOM, uyku düzenleyici, gaz giderici ve iştah açıcı olmak üzere 3 farklı türde piyasaya sürdü.

BIOM ve ürünleri olan Phyl’activ, a.a.a. apple anti age, Unadix ile ilgili daha fazla bilgi almak için (216) 622 44 77 numaralı telefondan ya da www.biom.com.tr internet sitesinden ulaşmak mümkün.
 
BİR AY BOYUNCA, TOPLAM 2o COSMOTURK OKURUMUZA BIOM'DAN  Phyl’activ SERİSİ ÜRÜNÜ
 
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>