>

GÜZELLİK

Çam kabuğundan gelen doğal yenilenme

Danimarka kraliyet ailesinin gençlik iksiri olarak bilinen, cildi içten besleyen özel bir ürün Türkiye’de!
 
   
 
 
     
EVELLE Tablet’i Türkiye’ye getiren Pharma Nord şimdi de cildi dışarıdan beslemek için ulu çamların yaşam sırrı EVELLE Krem’ i Türk kadınının ayağına getirdi.

Genç kalmak için doğadaki her mucizede bir çözüm arayan insanlık, çam ağacından çok eski zamanlardan bu yana çeşitli ilaçlar, merhemler yapmış. Çam kabuğu üzerine yapılan bilimsel çalışma sonuçları, çam kabuğu ekstresinin; hücreleri serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı koruduğunu, C ve E vitaminin etkin kullanımını sağladığını ve kan dolaşımını geliştirdiğini kanıtlıyor.Bilim adamları yaptıkları klinik çalışmalarda “evelle tabletin” etkisinin “evelle krem” ile beraber kullanıldığında daha fazla olduğunu keşfettiler. Çünkü evelle’in içeriğinde bulunan çam kabuğu ekstresinin etkisiyle cilt, hem içerden hem dışardan beslenerek, kendisini güneş lekesi oluşumu ile yaşlanma ve kırışıklık etkilerine karşı korumaktadır.

Piknogenol, acelora ekstresi, jojoba yağı ve macadamia yağının doğal karışımlarıyla, bu ürün, evelle güzellik programının bir parçası olarak ve evelle tabletlerin etkisini arttırmak için üretilmiştir. Bu nedenle birlikte kullanımı daha fazla etki göstermektedir.

EVELLE zamanı geri çevirmez ama her yaşta güzel kalmanız için cilt yaşlanmasının etkilerini gözle görülür biçimde azaltır. Şimdi, her yaşta genç ve güzel kalmak için Evelle Krem’i keşfetme zamanı....

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>