>

GÜZELLİK

Canlı, ışıltılı bir ten…

İpek ile cildinizi yumuşatın, C vitamini ile canlı bir görünüme kavuşun. Silk Satin Radiance, yumuşak, aydınlık bir cilt için… TIKLAYIN! - Oriflame!'den, Silk Satin Radiance- KAZANIN!1
 
   
 
 
     
İpek ile cildinizi yumuşatın, C vitamini ile canlı bir görünüme kavuşun. Silk Satin Radiance, yumuşak, aydınlık bir cilt için…Silk Satin Radiance Krem Arındırıcı 12,90 YTL.

Krem arındırıcı cildinizi temizler ve yeniler. İçeriğindeki ipek proteinleri, C vitamini ve ölü hücreleri arındırıcı küçük tanecikler sayesinde cildinize pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. 200 ml.

Silk Satin Radiance Kremli Duş Jeli 8,90 YTL.

İpek proteinleri ve C vitamini içeren hafif yapılı kremli duş jeli, cilde yumuşaklık ve daha canlı bir görünüm kazandırır. 200 ml.Silk Satin Radiance Vücut Losyonu 12,90 YTL.

İpek proteinleri, C vitamini ve cilde ışıltılı bir görünüm veren ışığı yansıtan pigmentler içeren vücut losyonu, nemi cilde hapsederek yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır. Hafif yapılıdır ve hızla emilir. 200 ml.


• Işığı yansıtan pigmentler cildin aydınlık görünmesini sağlar,
• C vitamini cilde canlılık, ipek özleri nem kazandırır,
• Hafif yapılıdır, kolayca emilir.

---------------------------------------

COSMOTURK'Ü 5 ARKADAŞINA TAVSİYE EDEN 30 KADIN, 30 ERKEK COSMOTURK OKURUMUZ "ORIFLAME'DEN SAGA EDT VEYA ASCENDANT EDT PARFÜM " KAZANIYOR.

KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!...---------------------------------------

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>