>

GÜZELLİK

Çelik Rollerların Buz Etkisiyle Ödem Giderme ve Cilt Sıkılaştırma Bir Arada

Kullanıldıkları yüz ve boyun bölgesinde masaj etkisi yaratmak için tasarlanan rollerlar, kan akışını uyararak ciltteki şişkin görüntünün azalmasına yardımcı oluyor.
 
   
 
 
     

Aurelia Geneve’in paslanmaz çelikten üretilen rollerları sayesinde sağlıkla parlayan bir cilde kavuşmak mümkün.
Aurelia Geneve’in yüz ve boyun bölgesi için özel olarak geliştirdiği Paslanmaz Çelikten Yüz & Boyun İçin Roller, yarattığı buz etkisi ile cilde parlak bir görünüm kazandırıyor ve canlandırıyor. Cildin sıkılığını arttıran bu özel ürünün V şeklinde tasarlanan yapısı lifting etkisi için cildi harekete geçiriyor. Aurelia Geneve paslanmaz çelik roller, yüzdeki yorgun görünümünü gideriyor ve düzenli kullanımda daha net hatlara sahip olunmasını sağlıyor.
Fiyatı: 890 TLYüz ve göz çevresinin bakımı için ideal olan Aurelia Geneve Paslanmaz Çelikten Çift Başlıklı Roller, koyu halka görünümünün azalmasını sağlıyor. Tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygun olan çift başlıklı roller, şişliği anında giderirken cildi sıkılaştırıyor. Çelik etkisi sayesinde cildi rahatlatıp canlandıran roller, doğal yağ üretimi yavaşlatıyor ve ciltteki pürüzlerin giderilmesine yardımcı oluyor.
Fiyatı: 750 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>