>

GÜZELLİK

Çikolata masajı ile güzelleşmek

Çikolatayı çok seviyor ama kilo kaygısıyla yemiyor musunuz? O zaman çikolatanın faydalarından, artık yemeden de yararlanabilmek mümkün. Kilo almadan da çikolatanın keyfine varabilirsiniz...
 
   
 
 
     
Club Arora’nın sadece kadınlara özel sunduğu “çikolata masajı” kendisini daha dinç hissetmek ve güzelleşmek isteyenlerin yeni gözdesi.

Çikolata Masajı kendilerini “tatlı masaj” ile şımartırken, duygularını düzenlemek ve günlük telaşlarından bir süreliğine uzaklaşmak isteyen kadınlar için ideal.

1.5 saat süren bu masaj, hem cildi canlandırarak kaybettiği besleyici maddeleri yerine koyuyor hem de zihin üzerinde olumlu etki yaratarak kişinin kendisini iyi hissetmesini sağlıyor. Vücudunuza verdiği fizyolojik ve metabolik canlılık, yaşam sevincinizi arttırıyor. İç huzurunuzu sağlayarak, size unutamayacağınız bir deneyim tattırıyor. Artık bu müthiş tat damağınızın yanı sıra teninizi de tatlandırıyor...


Çikolata geçmişten günümüze özellikle kadınlar üzerinde psikolojik olarak oldukça olumlu etkilere sahip. Çikolata kadınların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan endorfini salgılatıyor.

Kokusu bile mutluluk hormonlarının harekete geçmesini sağlayan, bu mucizenin tarihi M.Ö. 1000 yıllarına dayanıyor. M.S. 1550 yılında Avrupa'ya sıçrayan kakao tohumlarının, ancak ağzımızda çikolata olarak erimesi ve ağzımızı tatlandırması yaklaşık 800 yılı bulan bir geçmişe sahip.

Ayrıntılı bilgi: www.clubarora.net

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>