>

GÜZELLİK

Cildinize bahar etkisi

Sisli-puslu, kasvetli kış günlerini artık geride bırakıyoruz. Bahar; canlılığı ve tazeliği ile yaşamı dört bir yanından kuşatıyor.
 
   
 
 
     
Mevsim, doğada canlanmayı, yenilenmeyi de beraberinde getirdi. Peki vücut ikliminizin göstergesi olan cildiniz bahara hazır mı? Bunun için iyi bir bahar temizliğinin tam zamanı. Skincode sizin için Ekstra Hassas Cilt Yenileyici’yi geliştirdi.

Bileşimindeki CM Glukan (ekmek mayası) ile hücre yenilenme faaliyetlerini düzenleyen Ekstra Hassas Cilt Yenileyici (Extra Skin Refiner), cildinizin sıkılığını 1 ayda yüzde 85 oranında artırır.


Skincode’un krem formundaki bu ürünü içerdiği elma ekstresi ile cildinizi temizleyerek olağanüstü bir canlılık ve parlaklık kazandırır. Formülündeki salatalık ekstresiyle de cildinizi besler, tazeler ve nemlendirir.

Skincode’un tüm cilt tipleri için geliştirdiği Extra Skin Refiner, en hassas ciltleri dahi sorunsuz yeniler. Teni tahriş etmeden ölü hücreleri cilt üzerinden uzaklaştırarak derin bir temizlik sağlar.

Extra Skin Refiner; canlı, berrak ve pürüzsüz bir görünüm için cildinize en güzel bahar armağanı olsun. Bırakın Skincode, cildinizde her dem bahar havası estirsin…

Detaylar için ziyaret edebileceğiniz adres www.skincode-tr.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>