>

GÜZELLİK

Çılgın Bukleler

Yılbaşı gecesi vahşi, çılgın, heykel gibi, dalgalı, dağınık veya sadece bukleli saçlar yaratırken saçlarınızı şekillendirmeniz için yeni bir önerimiz var.
 
   
 
 
     
Çılgın Bukleler

Yılbaşı gecesi vahşi, çılgın, heykel gibi, dalgalı, dağınık veya sadece bukleli saçlar yaratırken saçlarınızı şekillendirmeniz için yeni OSiS LOOPY “Bukle Canlandırıcı”dan daha uygun bir ürün yok.

Yalnızca Eczacıbaşı-Schwarzkopf salonlarında satılan bu ürün ile yılbaşı partisi için doğal görünümlü bukleler yaratabilir ve yumuşak bir sonlandırma ile saçınızda kontrol sağlayabilirsiniz. OSİS LOOPY yumuşak, dokunulabilir, dolgun ve kalıcı bukleler yaratarak ağır ve ‘uçuşan’ buklelerin oluşmasını engeller.

Eğer dalgalı veya kıvırcık saçlıysanız, belirgin bukleler için ıslak saça az miktar OSiS LOOPY uygulayın ve saç boylarında bukleleri ezerek çalışın. Saçınız bir vigo ile kurutun veya doğal kurumasına bırakın.

Eğer daha düz bir saçınız varsa, OSİS LOOPY’nin yanı sıra, yapışma olmadan şekillendirme için, saçınıza hacim kazandıracak OSiS UPLOAD’u, parlaklık ve pürüzsüz bir belirginlik için OSİS SHAPE’i ve tam bir yaratıcı kontrol için OSİS STICK UP’ı kullanabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>