>

KÜLTÜR-SANAT

Maskeni Kap-Gel Partisi

Gençlere yeni ve farklı bir eğlence konsepti sunan bambaşka bir olay geliyor: Maskeni Kap-Gel Partisi!
 
   
 
 
     
13-05-2005 Cuma günü, saat 20:00’de Balans Music Hall’de gerçekleşecek olan ilginç parti katılmaya değer bir organizasyon olacak. Eczacıbaşı-OKEY’ in destek verdiği, Ek$i Sözlük’ün internet sponsoru olduğu, ReklamGiy’in (www.reklamgiy.com) üniversite tanıtımını yaptığı, Dream TV ve Blue Jean’ in de tanıtım sponsorluğunu üstlendiği Maskeni Kap-Gel Partisi’ nin elinde sıkı kozlar var! Kendisini katılmaya değer kılan özellikleri arasında gecede sahne alacak gruplar da söz sahibi:


Yıllardır müzik piyasasında olan, Hayal Kahvesi’nin kemikleşmiş gruplarından “Repertuar Köpekleri” gecenin ilk canlı performansı olarak sahne alacak. Başarılı cover grubu eğlenceyi, şarkıları ve Balans’ın benzersiz müzik sistemiyle garanti ediyor.

Meşhur Kadıköy gruplarından “Kung Fu”, televizyon programcısı solisti Öykü ve uzun süredir yaptıkları bar programlarıyla şimdiden kayda değer kitlesi olan bir grup.

Ve son olarak, gecenin tabii ki asıl bombası: KURBAN

Kendileri hakkında yorum yapmıyor, hatta yorumu size bırakıyoruz…

Hal böyle olunca ortaya “gidilesi” bir parti çıkıyor. Çıkan grupları, kaliteli mekanı ve başka bir yerde bulamayacağınız “kıyafet” konseptiyle benzersiz bir gece sizleri bekliyor.

Özgüveni yerinde olanlara yaratıcı kıyafetleriyle geldikleri takdirde 10 kişiye çekilişle verilecek olan hediye çekleri de “gidilesi sebepler” arasında…

“Yok kardeşim ben kıyafet falan giyemem!” diyenlere de kapıları sonuna kadar açık olan parti, kıyafetli katılımcıların renklendirdiği bu müzik dolu gecede eğlenceyi onlar için de garanti ediyor.

Kıyafetli, maskeli, eğlenceli, tüm gençlere açık, kıyafetli gelenlere daha açık, canlı performansların hayat verdiği, konser tadında, parti dokusunda, cadılar bayramı kıvamında bambaşka bir gece: Maskeni Kap-Gel Partisi!

13 Mayıs 2005 Cuma
Balans Music&Performance Hall
Bilet : 20 YTL (Biletix’te satışta)


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>