>

GÜZELLİK

Cilt Bakımında Gülün Adı

Gülsuyu ve gülyağı, bu topraklara özgü en eski güzellik sırları…
 
   
 
 
     

Bu zarif çiçeğin suyu ve yağı, cildi dengeleyerek rahatlatıyor ve tazeliyor. gülsha, cilt güzelliği için ürettiği gülsuyu, yüz yağı ve arındırıcı gül tozuyla, “gül”ü, günlük bakım ritüeli haline getiriyor. Taze güllerden geleneksel yöntemlerle damla damla ve limitli sayıda üretilen %100 doğal gülsha tam gülsuyu, kuşaktan kuşağa aktarılan deneyimle doğallığın sırrını fısıldıyor.

Isparta’daki yüksek rakımlı gül bahçelerinden elle toplanan, kat kat yaprakları ve yoğun kokusuyla tanınan nadide “Rosa Damascena” gülleri, gülsha serisiyle cildi gerçek güzellikle buluşturuyor.

Baştan çıkarıcı gülün mucizesini ve kalitesini tüm doğallığıyla sunan gülsha serisinin laboratuvarı, Fransa’da bulunuyor.

Fransa’nın önde gelen kozmetik uzmanlarıyla çalışan markanın ürünleri, başta Türkiye olmak üzere ABD, Çin, Hong Kong ve Singapur’da satılıyor.

Üç adımda pırıl pırıl bir cilt...

gülsha cilt bakım serisi, 3 adımda cildi arındırıyor, tazeliyor ve besleyerek canlandırıyor. gülsha Purifying Rose Dust arındırıcı gül tozu, cildi temizlerken tahriş etmeden pürüzsüz ve parlak hale getiriyor, aromaterapik etkisiyle rahatlamaya yardımcı oluyor. gülsha Ultimate Rose Water tonik, cildi derinlemesine temizleyip nemlendirerek, canlandırıcı bir etki yaratıyor. gülsha Perfecting Rose Elixir, cildin elastikiyetini artırıp sıkılaştırırken, aynı anda parlaklık ve yumuşaklık veriyor. İçeriğinde bulunan yüksek orandaki saf ve değerli gülyağı sayesinde, anti-ageing etkisi yaratıyor. gülsha ürünleri her cilt tipi için kullanıma uygun.

gülsha Ultimate Rose Water (200 ml) : 49 TL
gülsha Ultimate Rose Water Sprey (50 ml) : 19 TL
gülsha Yüz Yağı (20 ml) : 109 TL
gülsha Purifying Rose Dust : 59 TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>