>

GÜZELLİK

Cilt Lekeleri İçin Gece Vardiyası

Yaz aylarında güneşe maruz kalma süresi, cildin genetik yapısı, kullanılan kimyasal maddeler, hormonal tabletler ve diğer birçok faktör leke oluşumuna neden olabilir.
 
   
 
 
     

Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği Yellow Cream, güçlü içeriği sayesinde cildin lekelerden kurtulmasına yardımcı oluyor.

Paraben ve koku verici maddeler içermeyen Dermaceutic Yellow Cream, kojik asit, glikolik asit, salisilik asit, arbutin, morus alba ve yüksek konsantrasyonda pigment giderici içerik maddeleri sayesinde ciltte yenilenme gerçekleştiriyor ve pigment lekelerine neden olan melanin üretiminin kontrolünü destekliyor. Leke azalmasına yardımcı olarak cilt görünümünde uyumu destekleyen Yellow Cream, içerdiği pigmentasyon azaltıcı ajanlar ile siyah noktaları, yaşlanma lekelerini ve cilt tonundaki düzensizlikleri azaltmaya yardımcı oluyor. Estetik uygulama sonrası (lazer, peeling,vb.) yeni pigmentlerin oluşumunu da engellemeyi destekleyen Yellow Cream, lekelerin belirginliğinin azalmasına yardımcı oluyor ve cildin genel görünümünü destekliyor.

Doktor kliniklerinde satışa sunulan ve geceleri sadece leke bulunan alanlara uygulanan Yellow Cream, ciltteki renk farklılıklarını azaltıyor.

Dermaceutic Yellow Cream, 15 ml. Satış Fiyatı, 279,87 TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>