>

GÜZELLİK

Contouring citrus pulp

SPA uzmanı Algotherm’den yeni ürün Contouring Citrus Pulp ve SPA bakım programı ile selülitte etkin çözüm!
 
   
 
 
     
Dünyanın dört bir yanındaki çiçek ve meyve özleri ile deniz minarellerinin birleşimiyle oluşturulan ürün Contouring Citrus Pulp, içerdiği kafein kompleksiyle yağlara etki ediyor. Algotherm spa bakım programı ise vücuda komple bakım yaparak selülitlerin azalmasında etkin bir rol üstleniyor.

İçerisinde bulunan %11 kafein kompleksi sayesinde Contouring Citrus Pulp yağların kırılmasında ve vücuttan atılmasında etkili oluyor.
Algotherm’in tamamen doğal spa ürünü Contouring Citrus Pulp komple bir spa bakım programı ile uygulanıyor. Program; vücut masajı, lifleme ile karın, basen ve kollar olmak üzere belli bölgelerin sarılarak sıkıştırılmasını kapsıyor; Contouring Citrus Pulp’ın uygulanması ile tamamlanıyor. Contouring Citrus Pulp, ciltte kolay ve çabuk emiliyor. Contouring Citrus Pulp’ın canlandırıcı ve hafif aroması, meyve özlü yağ kokteyli duyuları harekete geçiriyor. Selüloit tedavisinin etkili olması için bir diyet programının uygulanması ve fiziksel aktivitelerin yapılması önem taşıyor.

Selüloit tedavisini, Algotherm ürünleri ile evde de uygulayabilirsiniz
SPA merkezlerinde uzmanlar tarafından uygulanan bakım programındaki Algotherm ürünlerini temin ederek, selüloit tedavisini evde de uygulamak mümkün.

Belli bölgelerdeki selüloit tedavisi için 14 günlük uygulama
Sabah uygulaması: Algotherm Firming ve Contouring Gel, yağ depolanmasını önlüyor ve yağlara etki ediyor ve cildin sıkılaşmasına yardımcı oluyor.

Akşam uygulaması: Algotherm Thermo Active Contouring Gel veya Contouring Target Zone Roll-On, yağların kırılmasını sağlıyor.


Komple selülit tedavisi için 28 günlük uygulama
Sabah uygulaması: Algotherm Firming Body Cream veya Firming Oil Bottle, cildi nemlendiriyor.

Akşam uygulaması: Algotherm Contouring Citrus Pulp yağların kırılmasında ve vücuttan atılmasında etkili oluyor, yeni yağlı bölgelerin oluşmasını engelliyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>