>

GÜZELLİK

Daha çok kilo vermek için Silhouette...

Etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanan Silhouette, içeriğindeki bileşenler sayesinde %62 daha fazla zayıflatıyor.TIKLAYIN SILHOUETTE KAZANIN!
 
   
 
 
     
“Etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanan Silhouette, içeriğindeki bileşenler sayesinde %62 daha fazla zayıflatıyor. Silhouette’in içeriğinde bulunan Karnitin, Krom, Ko-enzim Q 10, Garnicia cambogia gibi etkili aktif maddeler daha etkili ve kalıcı kilo kaybını sağlıyor.


Silhouette, diyet uygulayanların en büyük sorunu olan çikolata, şeker gibi tatlı besinleri tüketme isteğini ve iştahı azaltarak diyet uygulayanlara yardımcı olmaktadır.”

Diyet uygulayanlar için geliştirilmiş formül olan Silhouette, gıda alımında önemli kesinti temeline dayanan şok diyetlerin aksine, yüksek kaliteli diyet desteği olup etkili bir şekilde kilo vermeye yardımcı olmak amacıyla düzenlenmiştir. Silhouette, uzun süreli kalıcı kilo kaybını sağlamaya yardım eden özel bir besin karışımıdır. İçerdiği besin takviyeleri ile daha etkili kilo kontrolünü sağlar. Dikkatli besin tüketimi ile düzenli kilo verdirerek özellikle iştahını kontrol edemeyen kişiler için ideal bir üründür.

Vücuttaki yağların yakımını hızlandırarak, aynı zamanda çikolata ve tatlı isteğini bastırmayı amaçlayan Sillhouette’i tüm seçkin eczanelerde bulabilirsiniz.


DİYET UYGULAYANLAR İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ FORMÜLASYON

Bio-Silhouette, yüksek kaliteli diyet desteği olup etkili bir şekilde kilo vermeye yardımcı olmak amacıyla düzenlenmiştir. Bio-Silhouette, dört aktif madde içerir: karnitin, krom, ko-enzim Q 10, garnicia cambogia. Kalıcı kilo kaybını sağlamaya yardım eden özel bir besin karışımıdır.

Bio-Silhouette, açlığı bastırabilir, yağların yakılmasını ve içerdiği besin takviyeleri ile vücudun daha etkili kilo kontrolünü sağlayabilir. Bu, kilo almadan sağlıksız bir şekilde besin tüketilebileceği anlamına gelmez; fakat dikkatli besin tüketimi ile düzenli kilo vermeye devam edilebileceği anlamına gelir. Bu preparat vücudun yağ, karbonhidrat ve protein kullanımını arttırırken aynı zamanda çikolata ve tatlı isteğini bastırmayı amaçlamaktadır.

34 kadın üzerinde plasebo kontrollü yapılan bir çalışmada, 3 ay sonunda Bio-Silhouette grubu ortalama 9 kilo, kontrol grubu ise 6.4 kilo vermiştir. Yüzde 40'lık farkın yanısıra, Bio-Silhouette kullanan grupta açlık ve şeker isteği azalmış ve kendilerini daha iyi hissettiklerini ifade etmişlerdir.*

Bio Silhouette'te Yer Alan 4 Aktif Madde Vücutta Farklı Etki Gösterir:

1) Karnitin, serbest yağ asitlerinin metabolize edilmesine yardımcı olabilir.
2) Krom, çikolata, şeker gibi tatlı besinleri tüketme isteğini azaltabilir.
3) Ko-enzim Q 10 enerji mekanizmasında rol oynar
4) Garnicia cambogia iştahı azaltabilir ve yağları kullanmaya yardımcı olabilir.

Gıda alımında önemli kesinti temeline dayanan şok diyetlerin aksine, Bio-Silhouette en üst düzeyde biyokimyasal denge içinde uzun süreli sağlıklı kilo kaybına yardımcı olur.**

* Bastaits F; Daveloose S; Mathen C; Reul B et al.: Study on effectiveness of a food supplement on wiegth loss. Medi-sphere: (2002)

** -Heymsfield SB, Allison DB: Garcinia cambogia (hydroxycitric acid) as a potential antiobesity agent: JAMA 1998 280 (18):1596-1600

-Pittler MH, Stevinson C: chromium picolinate for reducing body weight: Int.J.Obes.Relat.Metab.Disord. 2003 27(4):552-529.

Kullanım Önerisi: Günde 3 kere 1 tablet, yemeklerden önce bol su ile alınması önerilir.

İÇERİK:

1 tablette,
Krom 90mcg
Co-enzyme Q10 30 mg
L-Carnitin 150 mg
Lif(Garnicia Cambogia Rind ekstresi) 900 mg


---------------------------------------

COSMOTURK'Ü 5 ARKADAŞINA TAVSİYE EDEN 20 COSMOTURK OKURUMUZ "PHARMA NORD'dan BIO-SILHOUETTE" KAZANIYOR.

KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!...---------------------------------------

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>