>

GÜZELLİK

Dalgalı, düz, hacimli, bukleli...

Saçınıza istediğiniz şekli vermek Philips saç bakım ürünleri ile çok kolay..
 
   
 
 
     
Philips saç bakım ürünleri ile her zaman
bakımlı ve güzel saçlara sahip olabilirsiniz!..

Dalgalı, düz, hacimli, bukleli... Saçınıza istediğiniz şekli vermek Philips saç bakım ürünleri ile çok kolay...

Saçlarına özen gösteren kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan Philips saç bakım ürünleri ile her gün farklı bir saça sahip olabilirsiniz.

2000 Waltt gücündeki Powerprotect serisi hassas sıcaklık ayarı ile saçın parlaklığını ve canlılığını koruyarak saçı çok kısa zamanda kurutabilme özelliğine sahip. Powerprotect HP 4878 ve HP 4877 saç kurutma makinelerinde saça hacim kazandırıp, doğal dalgalar yaratan difuzör ve yoğun hava akımı için fön başlığı bulunuyor. Ayrıca HP 4878’in fırça seti ile saçlarınızı daha rahat şekillendirebilirsiniz.

Saçınıza istediğiniz şekli veren Slimair serisi ile ister düz, ister bukleli saçlarla kendiniz için apayrı bir saç modeli bulabilir, sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Slimair serisinden HP 4693’te, çift yönlü düzleştirme ve bukle maşası, fön başlığı, şekillendirme fırçası ve saklama çantası bulunuyor.Yenilenen çantası ve saç tokaları ile Philips Geometriks ise imajını değiştirip, saçlarında çılgınlık yapmak isteyenler için. 6 farklı şekillendirme aparatı ile Geometriks hayal ettiğiniz tüm modellerin yaratıcısı olacak.

Bu senenin saç modasına düz saçlar damgasını vuruyor. Yazın bu en sıcak günlerinde ise, saatlerce kuaförde fön çektirmeyi beklemek çok zor olsa gerek. Bunun yerine siz de Influence saç düzleştirici ile tanışın. Influence saç düzleştirmenin en akıllıca yolu. 30 saniyede ısınıyor ve en kıvırcık saçları bile 10 dakika içinde dümdüz yapıyor. Deneyin vazgeçemeyeceksiniz.

Ağustos ayında tüm Philips saç ürünlerine World, Maximum, Axess, CardFinans ve CitiBank kartlarına peşin fiyatına 10 taksitle sahip olabilirsiniz.


Philips Danışma Hattı: 0 800 261 33 02
www.philips.com.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>