>

GÜZELLİK

Elementlerinizi saran kokular...

Çarpıcı, tahrik edici, enerjik, özgür, dişi ya da kırılgan... Peki sizin elementinizin kokusu hangisi? Öldürücü bir oyun oynamaya hazır mısınız?
 
   
 
 
     
SOFİSTİKE SU KADINI

Yengeç, Balık, Akrep
Çarpıcı, tahrik edici, enerjik, inatçı, özgür, masum, dişi ya da kırılgan...

Modern kadının kişiliğinin uzantısı parfümler, burcunun bulunduğu elementin özellikleriyle adete teninden süzülerek damlıyor. Ve onların ruhlarıyla beraber tenlerini de giydiriyor. Peki sizin elementinizin kokusu hangisi? Öldürücü bir oyun oynamaya hazır mısınız?

Sofistike ve zarif su kadınının müthiş bir estetik gözü vardır. Çalışma masasındaki kalemlikten evindeki saksıya, saçına taktığı taraktan kullandığı parfüme kadar, yaşamındaki tüm ayrıntılar onun ince zevkini yansıtır. Giyim onun için gerçek bir tutkudur ve modayı takip etmek bir yana, çizgisini kendi yaratır. Daima bakımlı olan Su kadını, şehrin en iyi güzellik merkezlerinin sürekli müşterisidir. Daima bakımlı görünmeyi tercih eden Su kadını, kendini en kötü hissettiği zamanlarda bile rujunu tazelemeyi ihmal etmez. O, elegan mekanlarda, elegan dostlarıyla uzun saatler süren sohbetlere katılmaktan hoşlanır. Tam bir kalite aşığı olan Su kadını, kalabalık bir ortamda zarafeti ve kokusuyla dikket çeker. Kendisindeki zarafeti tamamlayan fresh ve sabunumsu kokular, onun dünyasındaki şıklığın tamamlayıcısıdır.


Burberry: Touch
Calvin Klein:Truth
Lacoste for Women
Rochas: Lumiere
Estee Lauder: Intution
Versace's
Armani: Mania
Kenzo: Flower
Ice Berg Fluid

Klasikler:
Estee Lauder Beatiful
Christian Dior Poison


ELEGAN HAVA KADINI
İkizler, Terazi, Kova
Modern, çağdaş, meraklı ve inatçı... Sıkı bir aıraştırmacı olan Hava kadını, sınırsız bir ke-şif duygusuyla doludur. Kendinden emin, enerjik ve girgin yapısıyla aradığı cevapları bulmadan peşini bırakmaz. Kariyeri, Hava kadınının yaşam tarzı ve vitrinidir. İşte bu yüzden, tene değer değmez patlama hissi yaratan, enerjisine ve hayal gücüne ayak uydurabilecek kokuları tercih eder. O, kullandığı kokunun yaşam tarzını ve güçlü kişiliğini yansitmasını ister. Az ve öz olanı seven Hava kadını, geçmişi çok düşünür ancak ona bağlı değildir. Açık ve dobra yapısıyla, en abartılı detayları dahi müthiş bir yalınlıkla sunabilir. Seçici Hava kadını, notaları yalın ve perde perde yayılan kokuları seçmelidir.

Bulgari: Blu
Lanvin: Oxygene
Givenchy: Obligue Rewind
Anna Sui: Sui Dreams
Jaipur Saphir
Ghost

Klasikler:
Christian Dior Dune
Cacharel: Lulu
Lancome: Poeme
TUTKULU ATEŞ KADINI
Aslan, Yay, Koç
Tutkulu ve seksi Ateş kadını, dikkat çekmeyi, maksimalist detayları ve komplimanları sever. Girdiği her ortamda bir anda tüm bakışları yakıcı etkisi altına almayı başarır. Cinsel çekiciliği ve cazibesi Ateş kadınına tanınan en büyük ayrıcalıktır. Flört etmeyi seven ateş kadını için, yer ve zaman önemli değildir. Ofiste, tatilde, yemekte hatta uçan balonun içinde... Genzi yakan baharat kokuları onun dişiliğim yansıtır. O, cana yakın, feminen ve bonkördür. Parfümü de onun gibi kendine yavaş yavaş çeken, sonunda bir tutkuya dönüşen notalara sahip olmalıdır. Ateş kadını, sürekli arzulanır ve kendisi de bunun farkındadır. Tenine yayılan parfüm de tıpkı onun gibi gösterişli ve frapandır.

Lancome: Miracle
Samba Red
Cartier
Issey Miyake: Feu d'lssey Light
Escada: Sentiment
Le Baiser

Klasikler:
Lancome: Tresor
Guerlain Samsara
Chanel No:5
Ralph Lauren SafariHASSAS TOPRAK KADINI
Başak, Boğa, Oğlak
Romantik ve hassas Toprak kadınları, hayatın detaylarına zarafetiyle yaklaşmayı tercih eder. Duygusal, hassas ve kırılgan... Sürprizlerden hoşlanan Toprak kadını, mucizelerin gücüne de inanır. Seçeceği kokunun öncelikle notalarından çok ambalajı onu cezbetmeli-dir. Unutulmaktan nefret eden toprak kadınlan koku seçiminde de oldukça titiz davranır. Tenine değen her damlada hüzün, tılsım, unutulmaz bir aşk ve umut gizlemelidir. Bu nedenle çiçeksi bir notayı, hafif yakıcı baharat kokuları takip etmelidir. Kullandığı parfümün onu hatırlatmasına özen gösterir. Çiçek kokuları, romantizmi simgelerken, baharat kokuları ise unutulmazlıgı güçlendirir.So de la Benta
Guerlain: Mahora
Kenzo: Flower
Tango Twist
Boudoir
Aigner
Azzura: Azzora

Klasikler:
Beverlly Hills by Giorgio
Calvin Klein Eternity
Elizabeth Arden: 5th Avenue

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>