>

SAÇ BAKIMI

Elidor ve Meryem Uzerli Yeniden Bir Arada

Türkiye’nin en sevilen ikilisi.
 
   
 
 
     

Elidor, 5. kez Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası seçilmenin mutluluğunu tüketicileriyle paylaşıyor. 2015’te takipçilerine “Bu sevgi devam ediyor” mesajıyla seslenecek olan Elidor’a bu yıl Türkiye’nin en sevilen yüzlerinden biri olan Meryem Uzerli eşlik ediyor. Hayranları tarafından yeni projeleri heyecanla beklenen Meryem Uzerli, Elidor’la birlikte daha önceki yıllarda oluğu gibi bu yıla da damgasını vuracak.

Türkiye’nin en güçlü kişisel bakım markası olan Elidor’un bu yıl da sevenlerine çok özel sürprizleri var. Yıllardır geliştirdiği ürünler ve yaptığı iletişim çalışmalarıyla genç kızların kalbini kazanan ve 5 yıldır üst üste en sevilen saç bakım markası seçilmeyi başaran Elidor’un 2015’teki ilk sürprizi, hayranları tarafından yeni projelerinin ne olacağı heyecanla beklenen Meryem Uzerli.

Meryem Uzerli ve Elidor işbirliğinde yapılan ilk çalışma, Elidor’un 5. kez en sevilen saç bakım markası seçilmesini kutlayan reklam filmi oldu. 2 gün süren reklam filminin çekimleri Berlin’de gerçekleştirildi. Meryem Uzerli, yıl boyunca Elidor ve takipçileri arasındaki sevgiyi zirveye taşıyacak olan farklı çalışmalarda da yer alacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>