>

GÜZELLİK

Elidor Miss Turkey 2015 İçin Geri Sayım Başladı

Elidor’la hayat genç kızlardan yana...
 
   
 
 
     

Bu yıl 3. kez Elidor’un ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Miss Turkey’de yarışacak 23 finalist belirlendi. 2015’in en güzel kızı unvanını almak ve Türkiye’yi uluslararası yarışmalarda temsil ederek hayallerini gerçekleştirmek için yarışacak güzeller, ilk kez medya ile buluştu. Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısında 23 finalistin 2015’in en ışıltılı gecesine nasıl hazırlandıkları anlatıldı.

Bu yıl da Miss Turkey sponsorluğuyla güzelliği taçlandıran Elidor, tüketicilerine yeni mesajıyla sesleniyor. “Saçlarınla mutluysan hayat senden yana“ diyen Elidor, her zaman genç kızlardan yana olacağına, onların hayallerini gerçekleştirmeleri için daima destek vereceğine dikkat çekiyor. “Senden yanayım” dediği tüketicisi tarafından 5 yıldır üst üste lovemark seçilen Elidor, genç kızların hayallerini süsleyen kapıları aralamaya Elidor Miss Turkey 2015 ile devam ediyor.

27 Mayıs’ta Çırağan Sarayı’nda özel bir medya toplantısı düzenleyen Elidor, Türkiye’nin en büyük organizasyonlarından biri olan Elidor Miss Turkey 2015 gecesi için geri sayımın başladığını duyurdu. Çırağan Sarayı’nda Unilever Ev ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Şükrü Dinçer, Elidor Miss Turkey Organizasyon Başkanı Can Sandıkçıoğlu ve Elidor Miss Turkey 2014 birincisi Amine Gülşe’nin katılımlarıyla gerçekleştirilen basın toplantısında, finale kalan 23 aday ilk kez medya ile buluştu. Toplantıda, Elidor Miss Turkey 2015 gecesine uzanan yolculuğun ve gecenin sürprizleri hakkında detaylar paylaşıldı.

Bu yıl izleyiciler de jüride yer alıyor.

11 Haziran gecesi gerçekleştirilecek Elidor Miss Turkey 2015’in jürisinde yine çok özel isimler olacak. Ancak bu yılın farklı bir yönü daha var. Çünkü tüm Elidor tüketicileri kendi adaylarını oylama şansına sahip olacak. Bunun için sosyal medyadan çağrıda bulunan Elidor, Twitter kullanıcılarının yarışmanın adaylarına oy verecekleri bir hashtag yayınlıyor. #sendenyanayız hashtagi’yle Elidor tüketicilerinin hangi adaydan yana oldukları soruluyor. Final gecesi boyunca devam edecek paylaşımlar, en fazla oyu alan adayın final gecesi değerlendirmesine “+” puan olarak eklenecek. Yani bu yıl izleyici de jüriye katılmış olacak.

Süre azaldıkça heyecan yükseliyor

Elidor olarak Türkiye’de kişisel bakım ve güzellik konusunda özellikle genç kızların en büyük destekçisi olduklarını belirten Unilever Ev ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Şükrü Dinçer “Biz tüketicilerimizin her zaman kendilerini daha iyi hissetmeyi hak ettiğine inanıyoruz. Bunun için yaptığımız inovasyonlarla ürün portföyümüzü sürekli büyütürken hayat için değer üretmek amacıyla farklı deneyimler sunmaya devam ediyoruz. Miss Turkey ise genç kızlar için hem kariyer hem de deneyim anlamında sunulabilecek en doğru platformlardan biri. Bu yüzden ilk olarak 2013 yılında organizasyonun ana sponsoru olmuştuk. Bu yıl da buna devam ediyoruz. Elidor olarak hayatın her anında kendini daha iyi hissedebilmesini sağlamak için genç kızların yanındayız. Türkiye’nin en prestijli organizasyonlarından biri olan Elidor Miss Turkey için hepimiz heyecanlıyız.” açıklamasıyla gecenin önemine dikkat çekti.

Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı Star TV’nin 25 yıl önce yayınlamaya başlamasıyla birlikte bugünkü önemine, saygınlığına, heyecanına kavuşan ve genç kızlara büyülü bir dünyanın kapısını aralayan yarışma, bu yıl da sürpriz etkinlikleriyle ön plana çıkıyor. Dünya ve Avrupa Güzeli’nin seçildiği, günümüzün birçok ünlü ve başarılı ismini Türkiye’ye tanıtan Star ve Elidor Miss Turkey, etkileyici bir final gecesi hazırlıyor. Ünlü isimlerden oluşan jürisi, muhteşem sahne performansları ve tanınmış simaların katkılarıyla fark yaratacak yarışma 11 Haziran akşamı Volkswagen Arena’da ihtişamlı bir törenle gerçekleşecek.

Nasıl hazırlanacaklar?


Yedek yarışmacılarla birlikte 23 kızla başlayan yoğun ve zorlu kampta kızlar, sıkı bir diyet programı uyguluyor, günlük sporlarını yapıyor ve final için koreografi çalışıyorlar. Elidor Miss Turkey katalogu için fotoğraf çekimi, video çekimleri ve basın için özel fotoğraf çekimleri de kampın etkinliklerinden bir kaçı.

İlk dört Türkiye’yi temsil edecek


Elidor Miss Turkey’de kraliçelik tacını takacak olan güzelimiz Miss World (Dünya Güzellik) Yarışması’nda, ikinci güzelimiz Miss Universe (Kainat Güzellik) Yarışması’nda, üçüncülüğü alan güzelimiz Miss Earth, dördüncü seçilen güzelimiz ise Miss International Güzellik Yarışması’nda ülkemizi temsil edecekler.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>