>

GÜZELLİK

Frederic Fekkaı’den Yaza Merhaba!

Kendini şımartmaktan keyif alan bakımlı kadınların saçları için tasarlanan Frederic koleksiyonunu hala keşfetmediyseniz işte adres!
 
   
 
 
     

Douglas Parfümeri’lerde bulunan, güneşin, tuzlu suyun, klorun ve nemin saçlarda yarattığı olumsuz etkileri gideren Frederic Fekkai “Marine Summer Hair” Koleksiyonu ile bu yaz saçlarınız ışıl ışıl parlayacak.Frederic Fekkai “Marine Summer Hair” Marine Clean Detox Shampoo; Deniz bitkileri özleri ile formüle edilmiş günlük bir şampuandır. Klor, tortu ve kirleri arındırırken saça yoğun nem katar. Yıpranmış saçları iyileştiren ve canlandıran Deniz Laminarya özü ile yıpranmış saçları onaran Deniz Peptitleri içerir. Saçlarınızın yumuşak ve parlak olmasını sağlar.Frederic Fekkai “Marine Summer Hair” Beachcomber Leave-In Conditioner; saçlardaki dolaşıklığı hemen çözebilen, durulanmayan saç kremidir. Etkili AquaNutrient formülü yoğun besin sağlarken yıpranmış saçları içeriğindeki deniz Peptitleri ile onarır.

Saç renginin kaybını önleyici UV koruma sağlar.Frederic Fekkai “Marine Summer Hair” Beach Waves; kabarık dalgalar oluşturmak için şekillendirici bir spreydir. Saçın nem ve besin kaybını önler. Güneşte nem kaybetmiş saçlara derinlemesine nem sağlamaya yardım ederken UV ışınlarından da korur. Saçlar sağlıklı ve parlak görünür.Frederic Fekkai “Marine Summer Hair” Zero-Humidity Frizz Control; gün boyu kabaran saçları yatıştırır ve saçlarınızın rutubet ile savaşına yardım eder. Saçın yumuşaklığını koruması için saç yüzeyini kaplarken UV koruması da sağlar. Etkili AquaNutrient formülü saça yoğun besin sağlar.

Frederic Fekkai “Marine Summer Hair” Marine Clean Detox Shampoo 52TL
Frederic Fekkai “Marine Summer Hair” Beachcomber Leave-In Conditioner 52TL
Frederic Fekkai “Marine Summer Hair” Beach Waves 52TL
Frederic Fekkai “Marine Summer Hair” Zero-Humidity Frizz Control 52TL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>