>

GÜZELLİK

Extra Super Lash Mascara...

Daha hacimli kirpikler, çok daha çarpıcı bakışlar…
 
   
 
 
     

Avrupa’nın en çok satan, bir numaralı kozmetik markası Rımmel’den iki yeni maskara ile kirpikleriniz ekstra hacimli, gözleriniz ekstra etkileyici: Extra Super Lash ve Extra WOW Lash, sadece Watsons mağazalarında.

Güzellik, kozmetik ve kişisel bakım alışverişinin tek adresi Watsons’a uğramanız için bir neden daha... Avrupa’nın ve İngiltere’nin en çok satan kozmetik markası RIMMEL’in iki yeni maskarasıyla gözler hep üstünüzde! Kirpiklerinizde ekstra hacim ve ekstra bir çekicilik katan RIMMEL’in iki yeni maskarası, cazibeli bakışlar yaratmak için birebir.

EXTRA SUPER LASH MASCARA...

İnanılmaz uzunluktaki, dolgun ve hacimli kirpiklerle girdiğiniz her ortamda bakışlar, gözlerinizde... Ekstra çarpıcılığa sahip kirpikleriniz, her zamankinden daha uzun ve kışkırtıcı.

EXTRA WOW LASH MASCARA....

Rimmel’in en büyük fırçalı maskarası ile gözlerinizi yumuşak bakışlardan en çarpıcı bakışlara kadar istediğiniz gibi hacimlendirmeniz şimdi çok kolay... Kirpiklerinizi topaklanma yapmadan, tek tek dolgunlaştıran Extra WOW Lash ile bakışlarınız tam istediğiniz gibi, üstelik her zamankinden tam 12 kez daha hacimli!

Büyük fırçanın yüksek bir fiyatı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, bu özel maskara sadece 10,99 TL’ye...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>