>

GÜZELLİK

Garnier’in Yeni Marka Yüzü Sinem Kobal Oldu

Doğal güzelliği ile bakışları üzerine toplayan ve başarılı kariyeri ile dikkatleri çeken Sinem Kobal; Garnier’in yeni güzellik elçisi oldu.
 
   
 
 
     

Sinem Kobal aynı zamanda Garnier Skin Naturals’ın ilk Türk marka yüzü olma özelliğini de taşıyor. Garnier’in derinlemesine temizlik sağlayan ürünü Garnier Skin Naturals Saf ve Temiz 3’ü 1 Arada için kamera karşısına geçen Sinem Kobal, reklam çekimlerinin ardından deneyimlerini aktardı.

Doğallığı, duru güzelliği ve eğlenceli tavırları ile tüketiciler tarafından Garnier’i en iyi yansıtan ünlü olarak seçilen Sinem Kobal: “Garnier tarafından güzellik elçisi olarak seçilmiş olmak beni çok heyecanlandırdı. Benim için duru ve yalın bir güzelliğe sahip olmak oldukça önemli. Bu anlamda Garnier ile güzellik ve bakım konusunda aynı anlayışa sahibiz. Garnier gücünü doğadan alan pratik ürünleri ile gözle görülür değişimler yaratıyor ve herkese doğal güzelliğin özgürlüğünü sunuyor.” diyerek marka ile işbirliğini açıkladı.

Garnier’in hem modern, samimi ve ulaşılabilir marka duruşu, hem de tüketiciye verdiği güven ve kalite açısından bir arada olmaktan gurur duyduğu bir marka olduğunu söyleyen Sinem Kobal: “Garnier ile birlikte tıkanmış gözeneklere, siyah noktalara ve yağlanma problemlerine karşı savaş açıyoruz. Reklam filmimizi Türkiye’nin 1 numaralı cilt bakım ürünü olan Garnier 3’ü 1 Arada için çektik. Garnier 3’ü 1 Arada’yı çok etkili ve işlevsel buluyorum. Yoğun ve hızlı iş hayatıma rağmen cildimdeki sağlıklı ve pürüzsüz görünümü Garnier 3’ü 1 Arada’ya borçluyum. Cilt temizliği, peeling ve maske uygulamasını tek bir üründe sunan Garnier 3’ü 1 Arada, tüm cilt bakım ihtiyaçlarımı karşılıyor.” dedi.

Reklam filmi çekimlerinde çok eğlendiğini ve sonunda Garnier gibi renkli, dinamik ve eğlenceli bir reklam filmi çıktığını söyleyen Sinem Kobal, deneyimli yönetmen Olivier Venturini’den güzelliği ve profesyonelliği ile tam not aldı.

Venturini kariyerine sinemanın doğum yeri olan Fransa’da başlasa da, Amerika, İtalya, İngiltere ve Almanya gibi birçok farklı ülkede uzun süreler kalarak tekniğini geliştirmiş bir yönetmen. Garnier’in reklam filmi için aynı zamanda daha önce İstanbul’da ve Avrupa’nın birçok yerinde çekimlere katılmış olan görüntü yönetmeni Jan Doeppert ile çalışıldı. Kampanya fotoğrafları ise Paris’te yaşayan Türk fotoğrafçı Saima Altunkaya tarafından çekildi. Reklam çekimi 2 gün sürerken, fotoğraf çekimlerine 1 gün ayrıldı.

Türkiye’nin 1 numaralı cilt bakım ürünü olan Garnier 3’ü 1 Arada kampanyası 2013 yılında Sinem Kobal ile farklı mecralarda tüketiciler ile buluşmaya devam edecek.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>