>

GÜZELLİK

Givenchy 2014 İlkbahar-Yaz Overrose Koleksiyonu

“Sofistike ve baştan çıkarıcı...”
 
   
 
 
     

Givenchy İlkbahar/Yaz 2014 makyaj Over Rose Koleksiyonu, pembenin farklı tonları ile masumiyet ve baştan çıkarıcı sofistike havayı yansıtıyor. Birbirinden farklı hikayeler anlatan benzersiz tonlarıyla yaşamınızı aydınlatan pembe; şiir gibi romantik, çilek gibi lezzetli ve baştan çıkarıcı feminen ışığıyla sizi sarmaya hazırlanıyor.

Bebek haberleri, küçük sevimli elbiseler, çocukluğunuzun şekerleri gibi bir kadının hayatında bulunan tüm noktaları yansıtan bu benzersiz renk duygularından esinlenilen koleksiyon, Givenchy kadınının en özel mücevherleri olarak tanımlanıyor.

PRISMISSIME EUPHORIC PINK

Prismissime dudak&yanak paleti özel formülasyonu sayesinde hem dudaklara hem de yanaklara uygulanabilmesinin yanı sıra uzun süreli kalıcılık, mükemmel konfor ve göz alıcı ışıltıya sahip sağlıklı bir cilt görünümü elde edilmesini sağlıyor.

Renkli, şık ve elegan kutusunun içindeki bölmede ikisi dudak, biri yanak için olmak üzere bulunan 3 aplikatörün yanı sıra hızlı bir çözüm olarak elle de uygulanabiliyor. Tutkulu, aşık, genç, romantik, samimi, çocuksu, baştan çıkarıcı, duygusal ve hayalperest… Her biri farklı bir temayı yansıtan bu çok özel 9 ton pembenin neşeli, renkli ve elegan dünyasının kapılarını sizler için açıyor.

PRISME YEUX QUATOR

Tazelik hissinin ışıkla buluştuğu bu özel tasarım sedefli, vintage, baştan çıkarıcı ve ışıltılı olmak üzere pembenin neşe ve eğlence dolu çok özel dört tonundan oluşuyor.


LE PRISMISSIME EUPHORIC PINK 174 TL

PRISME QUATUOR 86 ROSE 142 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>