>

GÜZELLİK

Göğüslerinizde devrim yaratın!

Daha sıkı ve gergin göğüsler hayal olmaktan çıkıyor. FANGHI ile çekici göğüslerinizin yaratıcısı artık sizsiniz. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Pharmalife'ın ürettiği, doğal yollardan elde edilen THALASSO TERMAL GÖĞÜS BAKIM ÇAMURU FANGHI ile göğüslerinizde devrim yaratın!

Göğüs yapısı vücudumuzda sadece deri dokusu ile desteklidir. Dolayısıyla göğüs hassas bir yapıya sahiptir. Yaşantımızın çeşitli evrelerinde bu dokuya zarar verecek durumlar ortaya çıkar. Bu dönemler;

Hamilelik sonrası, diyet ya da kilo alıp verme dönemlerinde, sert sporlar sonunda oluşur.Formülü güvenli mi?

Çamur banyoları Göğüs Bakım Formülü'nün hazırlanmasında en üstün kalitede, en saf ve tamamen doğal yollarla elde edilmiş hammaddeler kullanılmış. Ürünün hazırlanmasında kullanılan sular bileşimlerindeki değerli yosun özleri ve bitkisel özler sayesinde ürüne sağlık ve etkinlik özelliğini kazandıran Retik Alpler'in antik termal kaynaklarından elde edilmiş.

Formülündeki temel maddeler: Ginseng, Ximenia, Centella asiatica, Konjüge linoleik asit, Equiseto, esansiyel limon yağları, su zambağı, kil, kahverengi ve kırmızı deniz yosunları, termal sular ve Lifelift (amino asitler ve doğal yağların bir karışımı).

Bu maddeler hücreler ve hücre matrisi içinde etkileşimi uyararak bağların sıkılaşmasını sağlıyorlar. Gevşemeyi önleyici bir etki oluşturarak bağları koruyup, Serbest radikalleri önleyici etkiye sahip oluyor...

Böylece daha sıkı ve gergin "dolgun görünümlü" göğüsler Serbest radikallerin zararlı etkilerinden koruyor.

FANGHI'nin kullanımı çok kolay...

Çamur özel spatulasıyla dekolte bölgesi de dahil olmak üzere göğsün etrafına yayılır (pembe bölge hariç). Paketin içinden çıkan hediye sütyen takılarak 20-30 dakika beklenir.

Ürün sadece eczanelerde satılmaktadır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>