>

GÜZELLİK

Göz Çevresindeki Kırışıklılar!

Plazada çalışanların göz kenarları çabuk kırışıyor... Peki bu durumda neler yapılmalı?
 
   
 
 
     

Göz çevresinde oluşan kırışıkların bir önemli nedeni de sürekli bilgisayar başında oturmak ve gözleri kısarak ekrana bakmak. Cildin nemini kaybetmesine yol açan bilgisayarın yaydığı ultraviyole ışınları ve klimalı ortamlar da göz çevresinde iş kırışıklıklarına yol açan diğer etkenler.

Havyar özlü krem göz jeli, içeriğindeki eşsiz vitamin ve minerallerle iş kırışıklıklarına karşı mücadele ediyor. Göz jeli’nin formülünde bulunan süt içerisindeki doğal protein Lactis Protenium ile hücre metabolizmasını uyararak, ofisten cildimize işleyen zararlı maddelerin hücereden atılarak daha hızlı bir şekilde yenilenmesine yardımcı oluyor. Doğal özleri bilgisayardan yayılan zararlı ultraviyole ışınlardan göz çevresindeki cilt ve cilt altı dokuları koruyarak yaşlanma sürecini yavaşlatır.

Havyar özü göz çevresi kırışıklıklarında esas sorumlu olan kolajen yıkımını durdurmayı sağlayan doğal proteinler ve aminoasitler içerdiğinden havyar özü içeriği bu açıdan son derece kilit bir rol oynar. Ayrıca havyar özü bir doğal embriyo maddesi olan vitelline içermekte olup derideki hücrelerin doğal yönde yenilenmesine yol açmakta ve cildin kurumasını önler. Tüm sebeplerden dolayı ofisteki çekmenizden havyar özlü kreminizi eksik etmeyin.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>