>

GÜZELLİK

Gözlerinizi kapatın ve yeni yıl için bir dilek tutun...

Tüm yılın yorgunluğunu, Avrupa’nın en donanımlı spa’sında atacak ve yeni yıla özel hazırlanan ‘Nua Royale’ masajıyla hafiflediğinizi hissedeceksiniz.
 
   
 
 
     
Yeni yıla şehirden uzak, Sapanca Gölü kıyısında, doğa içinde, sadece kuş seslerini duyabileceğiniz bir ortamda girmeye ne dersiniz? Richmond Nua’da 2008’e hem yenilenerek hem de eğlenerek girmeniz mümkün.


Vizyonu; evreni müzik ile kucaklamak olan ENBE Orkestrası bu yılbaşı gecesi sizlerle birlikte olacak. Richmond Nua’nın Mutfak Danışmanı ünlü İtalyan Şef Carlo Bernardini’nin yılbaşına özel hazırladığı menü ise hem damaklarınızı tatlandıracak hem de göz zevkinize hitap edecek.


‘‘Nua Royale’’ ile rüya gibi bir yolculuk

2007’nin tüm yükünü ‘Nua Royale’ masajıyla atabilirsiniz. Yeşil çayla yapılan peelingten sonra, cildiniz shea yağıyla rahatlayacak. Avakoda yağı içeren yüz maskesi ise cildinizin parlaklık ve esneklik kazanmasını sağlayacak. 2008’e girmeden sizleri mistik bir yolculuğa çıkaracak ‘Nua Royale’ ile 90 dakikanın sonunda yepyeni, dinlenmiş ve arınmış bir güzelliğe kavuşacaksınız.


Yeni yıla Richmond Nua’da merhaba diyebilir, 2 veya 3 gecelik programlarla 2008’in ilk hayalini Avrupa’nın en donanımlı, Türkiye’nin tek destinasyon spa’sında kurabilirsiniz.

Richmond Nua’da Yeni Yıl Programı

2 Gecelik Program:
Tek kişilik odada yarım pansiyon günlük 565 YTL
Çift Kişilik odada kişi başı yarım pansiyon günlük 425 YTL

3 Gecelik Program:
Tek kişilik odada yarım pansiyon günlük 495 YTL
Çift kişilik odada kişi başı yarım pansiyon günlük 360 YTL

Fiyatlara KDV dahildir.

RICHMOND NUA WELLNESS SPA
Rezervasyon : 0264 582 26 86

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>