>

GÜZELLİK

İki saatte kusursuz dudaklar…

Günün her saati bakımlı ve göz kamaştırıcı dudaklar için size bir önerimiz var.
 
   
 
 
     
Hayallerinizi süsleyen, imrenerek baktığınız muhteşem dudaklara siz de sahip olabilirsiniz. Zahmetsiz, acısız ve tamamen doğal Long Time Liner kalıcı makyajı ile daha hacimli, daha dolgun ve daha bakımlı dudaklar sizi bekliyor. Long Time Liner Conture Make-up yöntemiyle istediğiniz kalınlıkta ve renkte dudaklara sahip olacak, doğal güzelliğinizi kat kat arttıracaksınız.


Dolgun ve diri dudaklar güzellik simgesi olduğu kadar aynı zamanda gençliğin, çekiciliğin ve dişiliğin de olmazsa olmazlarındandır. Yüz güzelliğinde en önemli unsurlardan biri olan dudakların da güzel olması yüzün bütünlüğünü tamamlaması açısından çok önemlidir.


Dudakların büyüklüğü, dolgunluğu, inceliği veya kalınlığı burun, yanaklar, gözler, kaşlar, çene ve dişlerle uyumlu ve orantılı olmalıdır. Long Time Liner, yüzünüze en uygun ve en orantılı dudak şekline sahip olmanız için 18 yıldan beri dünyada uygulanan ve mevcut en gelişmiş kozmetik mikro pigmentasyon yontemi olan Conture Make-up yöntemi ile dudaklarınızı doğallığını kaybetmeden daha belirginleştiriyor, dişiliğinizi ön plana çıkarıyor.


Long Time Liner Doğal Kalıcı Makyaj Merkezi’nde öncelikle dudaklarınızın, teninize uygun bir renk tonu ile ön çizimi yapılıyor ve ton düzensizlikleri dengeleniyor. Ön çizimden sonra Conture Make-up yöntemi ile dudak çevresi ve içi pigmentleniyor ve 2 saat gibi kısa bir sürede size kusursuz bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca Long Time Liner conture make-up yöntemi üst deri tabakasına uygulandığı için cildin yenilenme süresi olan iki yıl içinde kayboluyor. Bu da, makyajı farklı şekillerde tekrar yeniletme şansı yaratıyor.


Long Time Liner conture make-up yönteminde kullanılan bitki ve minerallerden elde edilen %100 doğal boyalar sınırsız renk seçenekleriyle teninize en uygun dudak rengine kavuşmanızı sağlıyor. %100 alerji testinden geçirilen bu bitkisel boyalar tek kullanımlık iğnelerle uygulandığı için sağlık açısından da hiçbir risk taşımıyor. Long Time Liner conture make-up yöntemi sonunda dudaklarınız, yüzünüzün hatlarıyla uyumlu, daha hacimli ve çekici bir ifadeye bürünüyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>