>

MODA - STİL

Babanız İçin En Sağlıklısı

Her sene Babalar Günü’nde klasikleşen "acaba ne hediye alsam?" sorusuna farklı ve anlamlı bir çözüm getiren Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, Çınar Kart ile babanıza "sağlık" hediye etme şansı veriyor.
 
   
 
 
     
30 Haziran’a kadar sürecek olan kampanya döneminde, evde sağlık ve bakım hizmeti sunan Çınar Kart alanlar %20 indirim ve 3 taksitle ödeme imkanına sahip olabilecekler.

Çınar Kart kapsamında ücretsiz olarak verilen hizmetlerde; konusunda uzman doktor, hemşire ve diyetisyenler düzenli aralıklarla eve kadar gelip Çınar Kart sahiplerinin sağlığıyla yakından ilgileniyor. Onların şikayetlerini dinleyip çözümler üretiyor. Güleryüz, ilgi ve sıcaklık gösteriyor.

Evde check-up'tan EKG çekimine, 365 gün 24 saat telefonla tıbbi danışmanlıktan telefonla düzenli sağlık takibine birçok hizmeti bünyesinde barındıran Çınar Kart, anlaşmalı olduğu birçok özel hastanede de indirimler sağlıyor.

Babalarına kalıcı bir armağan vermek isteyenler (0212) 279 25 00 numaralı telefonu arayarak onlara sağlık hediye edebilir.

"Evde Bakım" hizmetlerinde Türkiye’nin lider sağlık kuruluşu Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, Ocak 2001’den beri hasta ve ailelerine yaşadıkları ortamda her türlü sağlık hizmetini götürmektedir. Eğitimli ve tecrübeli sağlık ekibi tarafından sunulan sağlık hizmetinin yanı sıra, kullanılan en son teknoloji ve bilgi sistemleri ile de evde bir çok test ve tedavinin yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Siz de babanıza Çınar Kart alın ve onu bu yılın en sağlıklı babalarından biri yapın.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>