>

GÜZELLİK

Kalıcı Güzellik

Makyaj için fazla zaman ayıramayan, ancak uyurken dahi güzel görünmek isteyenler için, kalıcı ve sağlıklı bir güzelliğin müjdesini veriyoruz.
 
   
 
 
     

DUDAKLAR

Dudaklarınız solgunsa veya hatları düzgün görünmüyorsa Contur Make–up ile canlı ve etkileyici dudaklara kavuşabiliyorsunuz. Daha kalın ya da daha ince hatlar isteniyorsa, özel kalemlerle önce yeni hatlar çiziliyor ve dudak içi arzu edilen renk ile boyanıyor. Uygun görüldükten sonra özel cihazla dudak kontürü çizilip içi dolduruluyor. Artık yemek yedikten, bir şeyler içtikten veya birilerini öptükten sonra makyajınızı tazelemek zorunda kalmayacaksınız.

KAŞLAR

Kaşlar genellikle düzensiz uzar ya da sürekli alındığı için zamanla seyrelebiliyor. Kaşlardaki tüylerin ömrü ortalama 4 hafta olduğu için, boyatmak kısa süreli bir çözüm sağlıyor. Kalıcı makyaj ise üst deri tabakasına uygulandığı için en az iki yıl dayanıyor. Uygulanacak renk, ten ve saç rengine bağlı olarak belirleniyor; sonucun olabildiğince doğal görünmesine dikkat ediliyor.

GÖZ KAPAĞININ ÜST VE ALT KENARLARI

Göz diplerinin renklendirilmesi, gözlerdeki ifadeleri belirginleştiriyor. Gözler daha iri ve daha etkili görünüyor. En önemli avantajı da duş sırsında ya da denize girdikten sonra göz kaleminizin akma sorunundan kurutuluyorsunuz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>