>

GÜZELLİK

Kalıcı Makyajda Son Teknoloji İle Yakalanan Doğallık

Son yılların popüler trendi, küçük kusurları kapatarak, daha genç ve güzel görünmek adına yapılan kalcı makyaj uygulamaları.
 
   
 
 
     

Uzman Estetisyen ve Medical Direktör Özlem Çevik; kalıcı makyajın, profesyoneller tarafından son teknoloji kullanılarak yapılması gerektiğini vurguluyor. Özlem Çevik, yüzün ifadesini etkileyen kaş biçimlendirmede, en gelişmiş mikropigmentasyon tekniği; 'Long Time Liner Conture Make Up' ile işlemleri yapıyor. Kemoterapi gören hastalara bile uygulanabilen teknik, doğal güzelliğe katkıda bulunuyor.

Sürekli yenilenen teknikler ile yapılan farklı güzellik uygulamaları giderek daha da geniş bir kitleye yayılıyor. En popüler uygulamalardan biri ise halk arasında genelde kaş dövmesi olarak bilinen 'mikropigmentasyon'. Uzman Estetisyen ve Medical Direktör Özlem Çevik, güzelleşmek uğruna yapılan yanlış uygulamaların önüne geçmek için doğru tekniğin ve kişinin ihtiyacının doğru tespit edilmesi gerektiğini söylüyor. Bunun için de; medikal taban, çok iyi bir vizyon, bilgi ve tecrübe gerekiyor. Dermatoloji ve kozmetoloji, sterilizasyon konularında kapsamlı eğitim alan, kişisel danışmanlık yapan Özlem Çevik; uzun yıllardır uygulayıcısı olduğu mikropigmentasyon işlemini, 'long time liner conture make up' tekniği ile gerçekleştiriyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>